ΠΙΝΑΚΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2010 -2011
|
Δ/νση ή Γραφείο Α/μιας Εκπ/σης |
ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ |
ΤΗΛΕΦΩΝΑ |
1) Προσω νυμία 2) Ιδιοκτήτης 3) Νόμιμος Εκπρόσωπος |
Ταχ. Διεύθυνση & Τηλέφωνο Σχολείου |
Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
|
|
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ |
210-5224969 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α&Ε ΦΡΑΓΚΗ & ΣΙΑ Ε.Ε. 2)ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΡΑΓΚΗ - ΕΛΕΝΗ ΦΡΑΓΚΗ 3)ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΡΑΓΚΗ - ΕΛΕΝΗ ΦΡΑΓΚΗ |
ΛΕΒΙΔΙΟΥ 32 ΤΚ 10442 ΚΟΛΩΝΟΣ 2105129959 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ |
210-5224969 |
1)ΓΑΛΑΤΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2)ΓΑΛΑΤΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 3)ΓΑΛΑΤΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΕΩΣ 22 10443 ΑΘΗΝΑ 2105139956 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΥΜΗΤΤΟΥ 219 |
2107011958 |
1)Μ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ |
ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ 19 T.K. 11635 210-7521520 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΥΜΗΤΤΟΥ 219 |
2107011958 |
1)ΚΥΑΝΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΜΕΝΟΠΑΙΔΩΝ |
ΣΑΡΚΟΥΔΙΝΟΥ 120 Τ.Κ. 11745 210-9337863 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΥΜΗΤΤΟΥ 219 |
2107011958 |
1)ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Κ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΡΗ 2)ΓΟΥΤΟΥ ΓΟΥΠΑΤΟΥ |
ΤΡΙΒΩΝΙΑΝΟΥ 60 Τ.Κ.11636 210-7562719 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΥΜΗΤΤΟΥ 219 |
2107011958 |
1)Π.ΓΙΑΝΝΑΡΗ-Α. ΑΦΕΝΤΑΚΗ 2)"ΣΝΟΥΠΥ" |
ΦΙΛΕΤΑΙΡΟΥ 9 2107010512 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΥΜΗΤΤΟΥ 219 |
2107011958 |
1)ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ 2)ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΡΕΔΑΡΗ 3)ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΡΕΔΑΡΗ |
ΕΥΡΥΔΑΜΑΝΤΟΣ 48 Τ.Κ. 11745 210-9337863 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ |
2105221108 |
1)ΝΗΠ/ΓΕΙΟ "ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ" 2)ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ 3)ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ |
ΔΕΙΝΟΚΡΑΤΟΥΣ 62 ΤΚ 11521 ΑΘΗΝΑ 210-7215329 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ |
2105221108 |
1)ΜΟΝΤΕΣΣΟΡΙΑΝΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΡΙΑ ΓΟΥΔΕΛΗ ΑΕΕ 3)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΚΑΛΑΚΗΣ |
Π. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 2 ΤΚ 11524 Ν. ΦΙΛΟΘΕΗ 2106925100 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ |
2105221108 |
1)ΣΧΟΛΗ ΧΙΛΛ 2)ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΡΡΑ |
ΘΟΥΚΥΔΙΔΟΥ 9 ΤΚ 10557 ΠΛΑΚΑ 2103235298 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ |
2105221108 |
1)ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΙΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΙΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΓΕΝ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 56 ΤΚ 11741 ΚΟΥΚΑΚΙ 2103609272 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ |
2105221108 |
1)ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2)ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ |
ΒΩΝΟΥ 3 ΛΥΚΑΒΗΤΤΟΣ ΤΚ 11471 2106449497 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ |
2105221108 |
1)ΠΑΙΧΝΙΔΟΤΟΠΟΣ ΕΠΕ 2)ΠΑΙΧΝΙΔΟΤΟΠΟΣ ΕΠΕ 3)ΤΖΙΟΥΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ |
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 4 Ν. ΦΙΛΟΘΕΗ 2106983378 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΩΡΟΥ 9 ΑΘΗΝΑ |
2105221108 |
1)Δ. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)Δ. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΣΤΡΑΤΩΝΟΣ 1Β ΠΛΑΚΑ 2103229291 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΠΑΤΗΣΙΩΝ 187 |
210-8620936 |
1)ΕΚΠ/ΡΙΑ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ" ΕΠΕ 2)ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3)ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΠΟΛΥΛΑ 5 ΠΑΤΗΣΙΑ ΤΚ 11141 2102280568 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΠΑΤΗΣΙΩΝ 187 |
210-8620936 |
1)ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ ΑΕ 2)& 3) ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΤΖΗΒΕΗ |
ΑΔΑΝΩΝ 17 Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΤΚ 14341 2102511371 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΠΑΤΗΣΙΩΝ 187 |
210-8620936 |
1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΡΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 2)&3) ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ |
ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ 132 ΤΚ 11145 2102283511 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΠΑΤΗΣΙΩΝ 187 |
210-8620936 |
1)Β&Π ΚΑΝΤΕΡΕ 2)ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΚΑΝΤΕΡΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΝΤΕΡΕ 3)ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΚΑΝΤΕΡΕ |
ΚΟΣΣΟΥ 8 ΤΚ 11144 2102280828 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΠΑΤΗΣΙΩΝ 187 |
210-8620936 |
1)ΑΘΗΝΑ ΚΛΑΔΗ & ΣΙΑ ΟΕ 2)ΑΘΗΝΑ ΚΛΑΔΗ 3)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ |
25ης ΜΑΡΤΙΟΥ & ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ 17 ΤΚ 14342 2102581204 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΠΑΤΗΣΙΩΝ 187 |
210-8620936 |
1)ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΗΤΟΥ & ΣΙΑ ΕΕ 2)ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΗΤΟΥ 3)ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ |
ΠΡΟΜΠΟΝΑ 43 ΤΚ 11141 2102525250 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΠΑΤΗΣΙΩΝ 187 |
210-8620936 |
1)ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΗΤΟΥ & ΣΙΑ ΕΕ 2)ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΗΤΟΥ 3)ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ |
ΧΑΛΕΠΑ 10 ΤΚ 11141 2102111224 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΠΑΤΗΣΙΩΝ 187 |
2108619595 |
1)"ΤΟ ΜΕΛΙ" 2)ΕΛΣΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 3)ΕΛΣΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ |
ΣΠΕΤΣΟΠΟΥΛΑΣ 7, 2108841180, 2108251798 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΜΙΣΟΥ 2 ΤΚ 15772 |
2107799484 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠ ΒΕΛΗΜΒΑΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2)ΒΕΛΗΜΒΑΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 3)ΒΕΛΗΜΒΑΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ |
ΑΝΑΚΡΕΟΝΤΟΣ 29 2107787799 |
7ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ 84 & ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7 |
2109922218 |
1)ΕΚΠ/ΡΙΑ "Η ΘΕΟΜΗΤΩΡ" 2)ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 3)ΜΟΝΑΧΗ ΘΕΟΦΑΝΩ ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗ |
ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 128 16345 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2109911622 |
7ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ 84 & ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7 |
2109922218 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ "ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ" 2)ΑΦΟΙ ΒΑΘΕΙΑ ΚΥΡΑΪΛΙΔΗΣ Χ. Ο.Ε. 3) ΒΑΘΕΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΝΕΑΡΧΟΥ 52-54 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΚ 16341 2107651522 |
7ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ 84 & ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7 |
2109922218 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ "ΑΛΦΑΒΗΤΑΡΙ" 3)ΑΝΝΑ ΜΟΣΧΟΥ |
ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΡΕΑ 39 ΤΚ 16233 ΚΑΡΕΑΣ 2107651179 |
7ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ 84 & ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7 |
2109922218 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ "ΛΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ο.Ε." |
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 11-13 ΤΚ 16232 ΒΥΡΩΝΑΣ 2107622100 |
7ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ 84 & ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7 |
2109922218 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Β. & Κ. ΠΑΛΑΙΟΓΙΑΝΝΗ & ΣΙΑ Ο.Ε. |
ΝΙΚΟΜΑΧΟΥ 62-64 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2109913878 |
7ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ 84 & ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7 |
2109922218 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ 2)& 3) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
ΣΩΚΙΩΝ 21 ΤΚ 16231 ΒΥΡΩΝΑΣ 2107657990 |
7ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ 84 & ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7 |
2109922218 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΑΜΠΛΕΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑΣ |
ΕΡΜΟΥ 16 ΤΚ 16232 ΒΥΡΩΝΑΣ |
Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
|
|
Β΄Διεύθυνση Π.Ε. Αθήνας |
Μεσογείων 44815342 Αγία Παρασκευή |
210-6396592 |
1)ΛΙΟΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2)ΛΙΟΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 3) ΛΙΟΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ |
ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 583 ΣΤΑΥΡΟΣ 693-7258171 210-6011222 |
Β΄Διεύθυνση Π.Ε. Αθήνας |
Μεσογείων 44815342 Αγία Παρασκευή |
210-6396592 |
1) "Ι.ΚΑΤΣΙΚΑ-Χ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε" 2) "Ι.ΚΑΤΣΙΚΑ-Χ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε" 3)ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ |
ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 9 15342 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 210-6014730 |
Β΄Διεύθυνση Π.Ε. Αθήνας |
Μεσογείων 44815342 Αγία Παρασκευή |
210-6396592 |
1) "ΒΥΖΑ ΓΕΛΕΚΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ" 2) "ΒΥΖΑ ΓΕΛΕΚΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ" 3) "ΒΥΖΑ ΓΕΛΕΚΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ" |
ΕΥΚΑΛΥΠΤΩΝ 4 15342 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΚΕΥΗ 210-6011807 |
Β΄Διεύθυνση Π.Ε. Αθήνας |
Μεσογείων 44815342 Αγία Παρασκευή |
210-6396592 |
1) "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ" 2) "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ" 3) ΘΕΟΠΙΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
ΤΥΡΤΑΙΟΥ 11 15343 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 210-6019669 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Αρσάκειο Ψυχικού Φιλεκπ/κή Εταιρεία 2)Μπαμπινιώτης Γεώργιος |
Αρσάκη 1 Π.Ψυχικό 154 52 2106719082 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Σχολή Μωραϊτη της "Σχολή Μωραϊτη Α.Ε. 2)Χρυσάνθη Μωραίτη |
Παπαναστασίου και Αγίου Δημητρίου Π.Ψυχικό 154 52 2106795000 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Κοινότητας της Ισραηλιτικής Αθηνών 2)Βενιαμήν Αλμπάλας |
Ανθέων και Καμελιών Π. Ψυχικό 154 52 2106714598 |
2ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
211 6821523 |
1) Ι. Ζερβογιάννη Π. Ζερβογιάννης Ο.Ε. 2)&3) Παύλος Ζερβογιάννης |
Λ. Πεντέλης 100 Χαλάνδρι 210-6836432 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Σχολή Καντά της Ι.και Α.Καντάς Ο.Ε. Εκπ/κή Εταιρείας 2)Αριστείδης Καντάς |
Ομήρου 4 Βριλήσσια 152 35 210 8045578 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Ελληνογερμανικού Εκπ/κού Συλλόγου 2)Παπαδής Νικόλαος |
25ης Μαρτίου Δ.Βερνάρδου Βριλήσσια 152 35 210 6820566 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1) Μαρία-Ελευθερία Σαμμέλα 2) Μαρία-Ελευθερία Σαμμέλα |
Λέκκα 6 Χαλάνδρι 15232 2106841577 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Σ.Μπόσινα και ΣΙΑ 2)Μπόσινα Σ |
Βυζαντίου και Εθνικής Άμυνας 62 Παπάγου 156 69 2106510481 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
Α.Τ.Π.Υ.Τ.Ε. Τενεκίδου Ι |
Χαραυγής και Σαρανταπόρου Χαλάνδρι 152 32 210 6746426 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Αλεξανδράκη 2)Αλησανδράκη Αγγελική |
Μετεώρων 8 Χαλάνδρι 152 33 2106852578 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Νηπιακή Αγωγή Α.Ραφτοπούλου ΕΠΕ 2)Α.Ραφτοπούλου |
Καποδιστρίου 1 Φιλοθέη 153 37 210 6841572 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
Ρήγα Αγγελική |
Δημοκρατίας 17 Π.Ψυχικό 154 52 210 6710900 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Εκπ/κή Μαθητική και Αθλητική Πολιτεία Καντά Α.Ε και ΣΙΑ Ε.Ε. 2)Α.Καντάς |
Γαρυττού 121 και Σαντορίνης Χαλάνδρι 152 34 210 6080524 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Μανθούλη Εκπ/κή ΕΠΕ 2)Ζέτου Ναταλία |
Αριστείδου 46Α και Σωκράτους 152 32 Χαλάνδρι 210 6817710 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Κ.Κωνσταντέλος-Θ.Γαβρηλιάδη Μ.Στεφάνου 2)Θ.Γαβρηλιάδη |
25ης Μαρτίου 25 Βριλήσσια 152 35 210 6831144 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Χριστίνα Θωμά και ΣΙΑ 2)Χαλβατζιδάκης Δημήτριος |
Εθν.Αντιστάσεως 70 Χαλάνδρι 152 32 210 6742885 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Δ.Πανούση και ΣΙΑ Ο.Ε. 2)Πανούσης Γεώργιος |
Μιστράλ 11 Ν.Ψυχικό 152 31 210 6744344 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Α.Ιωσηφίδου και ΣΙΑ Ο.Ε. 2)Ιωσηφίδου Αντωνία |
Διονύσου 34 Χαλάνδρι 152 34 210 6824281 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Α.Κομνηνού και ΣΙΑ Ο.Ε. 2)Μπρούσκος Δημήτριος |
Λ.Ακρίτα 3 Φιλοθέη 152 37 210 6811575 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Βρεφονηπιακοί Σταθμοί Μονοπρόσωπη ΕΠΕ 2)Α.Καντάς |
Αποστολοπούλο 47 Χαλάνδρι 152 32 210 6748196 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)2ο Νηπ.Εκπ/ρια Μαίρη Αργύρη-Λαιμού Α.Ε.Μ.Ε. 2)Ευαγγελία Λαιμού |
Κορυτσάς 29 Παπάγου 155 21 210 6528607 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
Περιστέρη Βαρβάρα |
Τζαβέλλα 31 152 31 Ν.Ψυχικό 210 6723815 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1)Π.Δημητρούλα και Μ.Δημητρούλα Ο.Ε. 2)Π.Δημητρούλα |
Σπερχειού 10 Χαλάνδρι 152 38 210 8041213 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1) & 2) Διονυσία Αναστασάτου & Σια Ε.Ε. 3) Καραγιάννη Μαρία |
Γράμμου 14 15235 Βριλήσια |
1ο Γραφείο Π.Ε. Β΄Αθήνας |
Πλάτωνος 14 152 34 Χαλάνδρι |
210 6821523 |
1) & 2) Π. Λυμπερπούλου και Σια Ο.Ε. 3) Χρηστάκης Γεώργιος |
Μακεδονίας 74 15669 Παπάγου |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)1ο ΝΗΠ. ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ 2)Ι.Μ. ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ 3)ΧΑΡ. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ |
ΣΤΡ. ΣΑΡΑΦΗ 7 ΤΚ 15126 ΜΑΡΟΥΣΙ 2106120982 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
2ο ΝΗΠ. ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ 2)Ι.Μ. ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ 3)ΧΑΡ. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ |
ΣΤΡ. ΣΑΡΑΦΗ 7 ΤΚ 15126 ΜΑΡΟΥΣΙ 2106120982 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Α.Ε. 2)ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Α.Ε. 3)Ε.-Χ. ΔΕΡΒΕΝΑΓΑ |
ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟΥ 29 ΤΚ 15126 ΜΑΡΟΥΣΙ 2106136693 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Π. ΒΟΣΣΟΥ Α.Ε. 2)ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Α.Ε. 3)ΑΝΤ. ΒΟΣΣΟΣ |
ΑΣΠΑΣΙΑΣ ΚΑΨΑΛΑ ΤΚ 15123 ΜΑΡΟΥΣΙ 210-6197320 210-6197250 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Α.Ε. 2)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ Α.Ε. "ΠΑΛΛΑΔΙΟΝ ΛΥΚΕΙΟΝ" 3)ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΟΥΚΑΣ |
ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 36-40 ΤΚ 15125 ΜΑΡΟΥΣΙ 210-6186021 210-6107420 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΣΧΟΛΗ Β. ΜΑΝΤΑ 2)Β. ΜΑΝΤΑ 3)ΒΑΣ. ΜΑΝΤΑ |
ΑΧΑΡΝΩΝ 66 14561 ΚΗΦΙΣΙΑ 210-6825447 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΣΧΟΛΗ Β. ΜΑΝΟΥ 2)ΕΥΦΡ. ΜΑΝΟΥ 3)ΕΥΦΡ. ΜΑΝΟΥ |
ΚΑΣΤΑΛΊΑΣ 13 ΤΚ 14578 ΕΚΑΛΗ 2108133043 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΓΩΓΗ 2)ΧΡ. ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ 3)ΧΡ. ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ |
ΟΜΟΡΦΟΚΛΗΣΙΑΣ 47 ΤΚ 15122 ΜΑΡΟΥΣΙ 2102834991-3 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΠΟΛΚΑ-ΦΡΟΕΛΕΝ 2)Γ. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)Π. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ |
ΕΛΠΙΔΑΣ 4 ΤΚ 14564 ΚΗΦΗΣΙΑ 2108074367 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)& 2)ΤΡΥΦΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΕΙΑ Α.Ε. 3)ΧΑΤΖΟΒΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ |
ΣΠΑΡΤΗΣ 26 ΤΚ 14563 ΚΗΦΙΣΙΑ 2108010878 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)Α. ΚΑΛΕΝΤΑΚΗ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)Α. ΚΑΛΕΝΤΑΚΗ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΚΑΛΕΝΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ |
ΡΕΑΣ 20 ΤΚ 15122 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108067556 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΔΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. - ΒΟΥΡΛΗ Α. Ο.Ε. ΕΚΠ/ΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ 2)ΔΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. - ΒΟΥΡΛΗ Α. Ο.Ε. 3)ΔΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. |
ΙΩΝΙΑΣ 37 ΤΚ 14563 ΚΗΦΙΣΙΑ 2106201082 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2)ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3)ΤΣΙΓΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ |
Λ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 321 ΤΚ 14561 ΚΗΦΙΣΙΑ 2106200245 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)Α. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ & ΣΙΑ ΕΠΕ 2)Α. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ & ΣΙΑ ΕΠΕ 3)ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ |
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ 5 ΤΚ 14562 ΚΗΦΙΣΙΑ 2108012467 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)Γ. & Μ. ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΕΠΕ 2)Γ. & Μ. ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΕΠΕ 3)ΔΙΟΛΕΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ |
ΙΛΙΣΙΩΝ 16 ΤΚ 14564 ΚΗΦΙΣΙΑ 2108075312 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΚΑΨΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 2)ΚΑΨΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 3)ΚΑΨΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ |
ΚΕΑΣ 26 ΤΚ 15127 ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2108034756 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗ ΜΙΧΑΗΛ 2)ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗ ΜΙΧΑΗΛ 3)ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗ ΜΙΧΑΗΛ |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26 ΤΚ 15121 ΠΕΥΚΗ 2108062066 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ Α. -1)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ & ΣΙΑ - ΠΑΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΙ Ε.Ε. 2)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ & ΣΙΑ - ΠΑΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΙ Ε.Ε. 3)Β. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ |
ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ 18 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108060184 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΣΟΥΖΑΝ ΤΖΟΝΣΟΝ - ΣΑΜΙ ΧΑΣΑΝ & ΣΙΑ Ε.Ε. 2)ΣΟΥΖΑΝ ΤΖΟΝΣΟΝ - ΣΑΜΙ ΧΑΣΑΝ & ΣΙΑ Ε.Ε. 3)ΚΟΥΤΜΗΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ |
ΚΑΣΣΑΒΕΤΗ 22 ΤΚ 14562 ΚΗΦΙΣΙΑ 210-8011428 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)ΜΕΛΩΔΙΕΣ ΤΗΣ ΠΛΩΡΗΣ 2)ΛΥΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3)ΛΥΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
ΠΙΤΤΑΚΟΥ 5 ΤΚ 12126 ΜΑΡΟΥΣΙ 2106142000 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1), 2) & 3) ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ |
ΔΩΡΙΕΩΝ 14 ΤΚ 15123 ΜΑΡΟΥΣΙ 2106825227 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)Μ.Α. ΤΣΙΚΡΙΚΑ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)Μ.Α. ΤΣΙΚΡΙΚΑ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)Μ.Α. ΤΣΙΚΡΙΚΑ |
ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 18 ΤΚ 15123 ΜΑΡΟΥΣΙ 2108029849 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1), 2) & 3) ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
ΔΙΟΝΥΣΟΥ 44 14563 ΚΗΦΙΣΙΑ 210-8010614 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1), 2) & 3) ΣΠΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 42 14561 ΚΗΦΙΣΙΑ 210-8012761 210-6233243 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1), 2) & 3) ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ |
ΔΩΡΙΕΩΝ 14 ΤΚ 15123 ΜΑΡΟΥΣΙ 2106825227 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1) 2ο ΝΗΠ. "Κ. ΠΑΠΠΑ & ΣΙΑ Ο.Ε." 2) "Κ. ΠΑΠΠΑ & ΣΙΑ Ο.Ε." 3) ΚΑΜΑΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ 1 15127 ΜΕΛΙΣΙΑ 210-8042397 210-8048530 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1), 2) & 3) ΜΑΡΙΑ Γ. ΚΑΝΔΥΛΗ |
ΣΠΑΡΤΗΣ 36 ΤΚ 14562 ΚΗΦΙΣΙΑ 210-8011570 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 8 ΤΚ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ |
2108022093 |
1)Δ. ΜΠΡΟΥΣΚΟΣ - Α. ΚΟΜΝΗΝΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)Δ. ΜΠΡΟΥΣΚΟΣ - Α. ΚΟΜΝΗΝΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΔΗΜ. ΜΠΡΟΥΣΚΟΣ |
ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗ 66 ΤΚ 14563 ΚΗΦΙΣΙΑ 2106816445 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
Λυκίας 13 14231 Νέα Ιωνία |
210-2776858 |
1) Η Ελληνική Παιδεία 2) Σύλλογος "Η Ελληνική Παιδεία" 3) Αικατερίνη Γούναρη |
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ 14121 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 210-2850044 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
Λυκίας 13 14231 Νέα Ιωνία |
210-2776858 |
1) ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΕΣΗ 2) & 3) ΜΑΝΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 49-51 14121 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 210-2813520 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
Λυκίας 13 14231 Νέα Ιωνία |
210-2776858 |
1) αγιοσ Ιωσήφ 2) ιερά μονή αδελφών τάγματος "Αγιος Ιωσήφ" 3) Αντωνία Χατζηπαναγιώτου |
ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΛΗ 2 ΠΕΥΚΗ 210-8023020 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
Λυκίας 13 14231 Νέα Ιωνία |
210-2776858 |
1)ΣΕΡΔΑΡΗ 2) ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΔΑΡΗ ΚΑΙ ΥΙΟΙ Ε.Ε. 3) ΣΕΡΔΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
ΣΟΦΟΚΛΗ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 15 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 210-2819117 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
Λυκίας 13 14231 Νέα Ιωνία |
210-2776858 |
1), 2) και 3) Βενετσάνου Ιωάννα |
ΔΑΦΝΙΔΟΣ 3 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 210-2831604 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ |
Λυκίας 13 14231 Νέα Ιωνία |
210-2776858 |
1)ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ 2) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΗΡΟΥΝΙΑ & ΣΙΑ Ε.Ε. 3) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ |
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 54 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ 210- 2846322 |
Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ |
|
|
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ |
Ιερά Οδός 193, Αιγάλεω 12241 |
210 5697767 |
1) "ΑΦΟΙ Ι. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε." )"ΑΦΟΙ Ι. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε." 3)ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ |
ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 9-11 122 44 ΑΙΓΑΛΕΩ 210.5904266 210.590.9703 ΦΑΞ: 210.590.6567 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ |
Ιερά Οδός 193, Αιγάλεω 12241 |
210 5697767 |
1) "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε." 2)ΓΕΩΡΓΑΚΑΡΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
ΘΕΟΤΟΚΟΥ 1 & ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΕΩΣ 38 122 43 ΑΙΓΑΛΕΩ 210.590.0590 210.531.2900 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ |
Ιερά Οδός 193, Αιγάλεω 12241 |
210 5697767 |
1) ΜΑΡΙΑ ΤΑΡΚΑΖΙΚΗ 2) ΜΑΡΙΑ ΤΑΡΚΑΖΙΚΗ |
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 1 & ΑΘΗΝΑΣ 47 Αιγάλεω |
2ο Γραφ. Π.Ε. Γ΄Αθήνας |
Πάρνηθας 3 & Πελοποννήσου Χαϊδάρι |
210-58.18.967 |
1) ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 2)ΜΑΡ.ΝΤΑΓΚΑ& ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΜΑΡ.ΝΤΑΓΚΑ |
άνδρου 3 Χαϊδάρι |
2ο Γραφ. Π.Ε. Γ΄Αθήνας |
Πάρνηθας 3 & Πελοποννήσου Χαϊδάρι |
210-58.18.967 |
1)ΠΡΟΤΥΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ 2)Φ.ΠΑΛΛΗ Ε. ΚΕΠΙΔΟΥ 3)Φ. ΠΑΛΛΗ |
Σωκράτους 45, Χαϊδάρι |
2ο Γραφ. Π.Ε. Γ΄Αθήνας |
Πάρνηθας 3 & Πελοποννήσου Χαϊδάρι |
210-58.18.967 |
1)ΙΔ. Ν/ΓΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ ΡΑΔΟΥ-ΜΑΝΙΚΑ 2)ΑΘΗΝΑ ΡΑΔΟΥ-ΜΑΝΙΚΑ 3)ΑΘΗΝΑ ΡΑΔΟΥ ΜΑΝΙΚΑ |
Προβελεγγίου 4, Αγ. Βαρβάρα |
2ο Γραφ. Π.Ε. Γ΄Αθήνας |
Πάρνηθας 3 & Πελοποννήσου Χαϊδάρι |
210-58.18.967 |
1) Θ. ΚΟΥΝΗ Σ. ΘΕΟΤΟΚΑΣ Ο.Ε. 2) & 3) ΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ |
Σάμου 29-31 Χαϊδάρι |
2ο Γραφ. Π.Ε. Γ΄Αθήνας |
Πάρνηθας 3 & Πελοποννήσου Χαϊδάρι |
210-58.18.967 |
1) & 2) Μ. ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. 3) ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ |
Ρόδου 11 Χαϊδάρι |
3ο Γραφείο Π.Ε Γ΄ Δνσης Αθήνας |
Χρ. Σμύρνης 59, Περιστέρι,Τ.Κ. 12131 |
|
1) Χρ. Μαγκλάρας & Υιός ΕΕ 3) Χρ. Μαγκλάρας |
Κύπρου 45, Περιστέρι, 2105786470 |
3ο Γραφείο Π.Ε Γ΄ Δνσης Αθήνας |
Χρ. Σμύρνης 59, Περιστέρι,Τ.Κ. 12131 |
|
1) Αφοι Πρίτσου & Σια ΟΕ, 3) Αθανάσιος Λάκκας |
Νεοικλέους 8, Περιστέρι, 2105787613 |
3ο Γραφείο Π.Ε Γ΄ Δνσης Αθήνας |
Χρ. Σμύρνης 59, Περιστέρι,Τ.Κ. 12131 |
|
1) Σ. Αυγουλέα - Λιναρδάτου ΑΕΕ 3) Λιναρδάτος Γεώργιος |
Αρκαδίου 63-65, Περιστέρι, 2105711763 |
3ο Γραφείο Π.Ε Γ΄ Δνσης Αθήνας |
Χρ. Σμύρνης 59, Περιστέρι,Τ.Κ. 12131 |
|
1) Ι. Τσιαμούλης 2) Ι. Τσιαμούλης |
Δερβενακίων 44, Περιστέρι, 2105735115 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΝΙΚ. ΠΛΑΣΤΗΡΑ 169 ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ |
2102626101 |
1)ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2)ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3)ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΑΙΤΩΛΟΥ 4 ΤΚ 13451 ΚΑΜΑΤΕΡΟ |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΝΙΚ. ΠΛΑΣΤΗΡΑ 169 ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ |
2102626101 |
1)ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2)ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 3)ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ & ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 210-2310388 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΜΕΝΕΛΑΟΥ 112 ΤΚ 13122 ΙΛΙΟΝ |
2102626767 |
1)ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. - ΜΑΝΤΑΓΑΡΗ Α. Ο.Ε. 2) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. - ΜΑΝΤΑΓΑΡΗ Α. Ο.Ε. 3)ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ |
ΑΓ. ΓΛΥΚΕΡΙΑΣ 24 13231 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 2105056036 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΜΕΝΕΛΑΟΥ 112 ΤΚ 13122 ΙΛΙΟΝ |
2102626767 |
1) & 2) Α. Σοφιού Ε.Ε. 3) Τρίμμη Μαργαρίτα |
Διονυσίου 63 & Φθιώτιδος 13122 ΙΛΙΟΝ 210-264978 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΜΕΝΕΛΑΟΥ 112 ΤΚ 13122 ΙΛΙΟΝ |
2102626767 |
1) & 2) Κουράτορα & Σία Ο.Ε. 3) Αθανάσογλου Γεώργιος |
28ης Οκτωβρίου 44-46 13231 Πετρύπολη 210- 5018800 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ |
ΜΕΝΕΛΑΟΥ 112 ΤΚ 13122 ΙΛΙΟΝ |
2102626767 |
1)ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2)ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 3)ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ |
ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ 2 & Μεθοδίου 13121 ΙΛΙΟΝ 2102634644 |
Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ |
|
|
1ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
Ελ.Βενιζέλου 283, Καλλιθέα |
210 9405715 |
1) ΝΑΠΙ-ΝΑΠΙ 2)Ελένη Πασλή 3) Γκανούλη Αλεξάνδρα |
Ματζαγριωτάκη 6, Καλλιθέα 2109520415 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
Ελ.Βενιζέλου 283, Καλλιθέα |
210 9405715 |
1)ΠΙΝΟΚΙΟ 2)Μαρία Γ. Μακρή 3) Αρκουμάνη Ελένη |
Αργοστολίου 48, Καλλιθέα 2109413859 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ |
210-8948671 |
1Ι&2ΚΑΡΙΤΟΤΑΚΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ & ΣΙΑ Ε.Ε.Ε.3) ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ 26 ΕΛΛΗΝΙΚΟ 16777 210 9618390 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ |
210-8948671 |
1) ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΑΚΗ 2+3) ΑΝΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΗ-ΣΤΕΦΑΤΟΥ |
ΤΑΤΑΚΗ 13-15 ΓΛΥΦΑΔΑ 16675 210 9632569 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ |
210-8948671 |
1) ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ 2+3) ΙΩΑΝΝΑ ΤΖΙΚΑ |
ΠΑΝΔΡΟΣΟΥ 3 ΓΛΥΦΑΔΑ 16674 210 9632140 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ |
210-8948671 |
1+2) ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Α.Ε. 3) ΜΙΧΑΗΛ ΙΟΡΔΑΝΑΚΗΣ |
ΜΥΣΤΡΑ 71 ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ 210 9645151 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ |
210-8948671 |
1) "ΒΙΟ-ΛΑΓΟΥΔΑΚΙ" 2) Βιο το λαγουδάκι οικολ. παιδ. Στ. και Νηπ Α.Ε. 3) ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΛΑΤΣΗ-ΦΡΑΙΛΙΧ |
ΑΝΔ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 88 , ΓΛΥΦΑΔΑ 16674 210 9650990 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ |
210-8948671 |
1+2) ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ε. 3) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β΄ 39 16674 ΓΛΥΦΑΔΑ 2108946306 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ |
210-8948671 |
1+2) Σ. ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ-Ε. ΚΟΡΑΚΗ Ο.Ε 3) ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΠΕΤΗ |
ΦΟΙΒΗΣ 26, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ 210-8981846 210-8949464 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ |
210-8948671 |
1+2) ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ Ο.Ε 3) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 55, 166 75 ΓΛΥΦΑΔΑ 2109632760 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ |
210-8948671 |
1+2) ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δ. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε 3) ΜΠΑΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗ 32 166 75 ΓΛΥΦΑΔΑ 2109630880 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ |
210-8948671 |
1+2) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ Α.Ε 3) ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΩΗΣ |
ΑΒΕΡΩΦ 13 164 52 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ 2109647814 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ |
210-8948671 |
1) & 2)χριστινα-ιωαννα Μουζακίτη & Σια ο.ε. |
ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 7 ΑΡΓΥΡΟΠΟΛΗ 210-9944252 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Δ' Αθηνών |
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣ 18, 166 74 ΓΛΥΦΑΔΑ |
210-8948671 |
1) & 2) ΟΛΓΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε. 3)ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ |
χιου 49 ΓΛΥΦΑΔΑ 210-8947039 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)"Γενική Αρμένικη Ένωση Αγαθοεργίας "2)Γενική Αρμέν. Έν.Αγαθοεργίας 3)Χαμπικ Σαχ Μαρουκιάν |
Ναυπλίου 11 ,Π. Φάληρο 17563 , 210-9816679 210-925685 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)"Σύγχρονα Εκπαιδευτήρια Μ. Χουρδάκη " 2)Μ. Χουρδάκη 3)Μ.Χουρδάκη |
Πανδρόσου 45 Π. Φάληρο ,17564 ,210-9818609 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)"Αθηναϊς" 2)Καλλιόπη Ξενοφώντος 3)Καλλιόπη Ξενοφώντος |
Προύσσης 18 Νέα Σμύρνη 17123 ,210-9320028 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)"Νέα εκπαιδευτήρια Γ. Μαλλιάρα Α.Ε." 2)Κληρονόμοι Γ. Μαλλιάρα 3)Φραγκούλα Λιόλου Λαμπρινούδη |
Τερψιθέας 23 και Φλέμιγκ Π. Φάληρο 17563, 210-9884679 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Εκπαιδευτήρια Ζώη Α.Ε. 2)Γεώργιος Ζώης 3)Βασίλειος Ζώης |
Γρηγορίου Λαμπράκη 4 , Άλιμος ,210-9828888 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)"Ιδιωτικό Νηπ/γείο Ελένη Κοκκώνη "2)Ελένη Κοκκώνη 3)Ελένη Κοκκώνη |
Γιάννη Ρίτσου 5 Άλιμος , 17475, 210-9820864 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Σχολή Ξενοπούλου2)Χρήστος Γεωργακόπουλος,Ευανθία Ξενοπούλου 3)Χρήστος Γεψργακόπουλος |
Τηλεμάχου 7 Π. Φάληρο 17564,210-9315020 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Παπαδημητρίου Ελευθερία 2)Παπαδημητρίου Ελευθερία 3)Παπαδημητρίου Ελευθερία |
Επτανήσου 4, Άλιμος,210-9814434 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Παιδαγωγικά Εργαστήρια Ε.Π.Ε.2)Παιδαγωγικά Εργαστήρια Εταιρία Περιορ. Ευθ. 3)Ηλιάσκου Βούλα |
Ήβης Αθανασιάδου 34, Π. Φάληρο, 210-9838059 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Ευτυχιάδου Ευαγγελία 2)Ευτυχιάδου Ευαγγελία 3)Ευτυχιάδου Ευαγγελία |
Κορυτσάς 18 Άλιμος ,210-9828882 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Γουμενοπούλου Δήμητρα-Αγγελική 2)Γουμενοπούλου Δήμητρα-Αγγελική 3) Γουμενοπούλου Δήμητρα- Αγγελική |
Αγνώστων Μαρτύρων 41 Ν. Σμύρνη , 210-9346541 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Μ. Κωνσταντοπούλου- Χ. Τυροβολάς 2)M. Kωνσταντοπούλου-Χ.Τυροβολάς 3)Τυροβολάς Χ. |
Νηρηϊδων 71 Π. Φάληρο,210-9811702 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)& 2)Κέντρο Φροντίδας προσχ.Αγωγής διαπαιδακαι Εργαστήτιο πολιτισμού ΑΦΑΙ Τζώρτζη-Η. Γούζιου Ο.Ε. 3)Χρυσοβέργη Αγγελική |
Επτανήσου 27 Άλιμος ,210-9818689 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Γύρω -γύρω όλοι 2) Ε. Μπαλτά -Κόντου Ο.Ε. 3)Κλιάνη Σοφία |
Ναυάρχου Νοταρά 73 Αγ.Δημήτριος, 210-9714560 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)&2) Εκπαιδευτική Πρωτοβουλία Αστική Μη Κερδοσκοπική Εταιρία 2)Σύχρονη εκπαίδευση Αστική Μη Κερδοσκοπική Εταιρία 3) ζάννας Αλέξανδρος |
Γρ. Αυξενίου 14 Άλιμος ,210-9885838 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Δημ.Παππάς- Μ. Ζουμάκη Ο.Ε.2)Δημ. Παππάς-Μ. Ζουμάκη Ο.Ε. 3)Ελένη Ξενάκη |
Κρυστάλλη 15 Άλιμος ,210-9810130 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Αντωνιάδης Βασίλειος 2)Αντωνιάδης Βασίλειος 3)Αντωνιάδης Βασίλειος |
Άρεως 30-Π.Φάληρο ,210-9889040 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Ειρήνη Μπιτσόλα ,Μονωπρόσωπη Εταιρεία Περιορισμένης Ευθύνης 2)Ειρήνη Μπιτσόλα, Μον. Εταιρεία Περ. Ευθύνης 3)Μπιτσόλα Ειρήνη |
Τριτώνος 32 -Π. Φάληρο ,210-9855557 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Γιαννουδάκος Δημήτριος Ελένη Ο. Ε. 2)Γιαννουδάκος Δημήτριος Ελένη Ο.Ε. 3)Καρτάλου Ευαγγελία |
Σόλωνος 46 Άλιμος,210-9851502 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1ο Νηπ. :1)Πασχάλη Χριστίνα 2)Πασχάλη Χριστίνα 3)Πασχάλη Χριστίνα |
Κ. Παλαμά 17-19 Άλιμος , 210-9827447 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Μαρία Κουνενιδάκη,Ευστάθιος Σιάννας Ο. Ε. 2) Μαρία Κουνενιδάκη, Ευστάθιος Σιάννας Ο.Ε. 3)Σιάννα Ευστάθιο |
Μεσσήνης 1 Άλιμος,210-9911536 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)Χρήστος Ξενάκης , 2)Χρήστος Ξενάκης, Ξενάκης 3)Ξενάκης Χρήστος |
Καλαμακίου 4 Άλιμος,210-9889833 |
4ο Γραφείο Δ΄Δ/νσης Αθηνών |
Θάλειας 6 & Στρ. Παπάγου 10-12, T.K. 173 43 Αγ. Δημήτριος |
210-9755555 |
1)&2)παπαγαθαγγελου & σια Ε.Ε. 3)Πρεδάρη ιφιγεναια |
Απολλοδώρου 13Π. Φάληρο 210-9811140 |
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ |
|
|
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 32 ΤΚ 13674 ΑΧΑΡΝΕΣ |
2102468345 |
1)ΙΔ. Ν/ΓΕΙΟ "Π. ΓΙΑΝΝΗΜΑΡΑΣ" 2)ΓΙΑΝΝΗΜΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
Λ. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 243 ΑΧΑΡΝΕΣ 210-2389830 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 32 ΤΚ 13674 ΑΧΑΡΝΕΣ |
2102468345 |
1)¨ΜΙΚΡΟΙ ΠΡΙΓΚΙΠΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ" 2)ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3) ΤΣΙΑΤΣΙΑ ΑΓΛΑ΅ΙΑ |
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 10 ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ ΤΚ 13671 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1)"ΠΑΛΛΑΔΙΟ" ΚΟΡΑΗΣ ΕΚΠ/ΚΗ ΑΕ 2)ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3)ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 11 ΤΚ 16672 ΒΑΡΗ 2108979459 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1)ΔΑΝΕΖΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ-ΔΑΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΕ 2)ΔΑΝΕΖΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ |
ΤΕΡΜΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΡΩΠΙ 2299775556 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1)ΑΝΝΑ ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΟΕ ονειρουπολη 2)ΑΝΝΑ ΚΑΝΑΚΑΡΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΟΕ 3)ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΠΑΡΘΕΝΩΝΟΣ 2Α ΒΑΡΗ 2108970755 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1)ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ-ΛΙΟΤΣΑΚΗ ΟΕ 2)Ν. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ-Χ. ΛΙΟΤΣΑΚΗ ΟΕ 3) Α. ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
ΘΑΣΟΥ 1 ΒΟΥΛΑ ΤΚ 16673 2108994800 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1)ΣΧΟΛΗ ΠΟΡΙΩΤΟΥ 2)ΠΟΡΙΩΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 3)ΠΟΡΙΩΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ |
ΑΓΙΟΙ ΠΑΝΤΕΣ 19400 ΚΟΡΩΠΙ 2106623305 210-6625150 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΕΜΕ 2)ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ 3)ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ |
ΣΤΕΡΝΙΖΕΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΤΚ 16602 ΤΘ 74128 ΒΑΡΚΙΖΑ 2109656200 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1.ΠΗΤΕΡ ΠΑΝ 2)& 3) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΕΛΑΪΔΑ |
ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β 19 ΒΟΥΛΑ 210-8959858 210-8954480 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1)ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
ΠΑΝΔΩΡΑΣ 15 16602 ΒΑΡΚΙΖΑ 210-8971927 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1)ΔΙΑΔΡΑΣΤΙΚΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 2)ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΜΠΗΛΙΩ 3)ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΜΠΛΗΛΙΩ |
ΔΕΜΕΣΤΙΧΑ 4 ΒΑΡΚΙΖΑ 2108974143 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΕ (1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ) 2)ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 3)ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ |
ΛΑΜΠΤΡΩΝ ΚΑΙ ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ 1 ΤΘ 74130 16602 ΑΛΙΑΝΘΟΣ 210-9656300 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1) Β.ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε. ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ 2) Β. ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε. 3) ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΕΜΙΚΟΛΑΣ |
ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 98 19002 ΠΑΙΑΝΙΑ 210-6646858 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1.ΑΘ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ -ΕΥΑΓ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ & ΣΙΑ Ε.Ε. ΤΑ ΜΕΛΙΣΣΑΚΙΑ 2ΑΘ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ -ΕΥΑΓ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ & ΣΙΑ Ε.Ε. 3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΑΝΤ. ΓΟΥΛΑ 25 & ΜΩΡΑΪΤΗ 19400 ΚΟΡΩΠΙ 210-6626460 6948570905 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1) & 2) ΜΑΡΙΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. "Ο ΗΛΙΟΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ" 3) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΟΔΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 19003 22990-71184 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1. τσαραμιαδου τατιανή -ηλίας τερζάκης Ε.Π.Ε. "παιδικο πανεπιστήμιο" 2. τσαραμιαδου τατιανή -ηλίας τερζάκης Ε.Π.Ε. 3.Εμμανουηλίδου Αλεξάνδρα |
ΑΠΕΙΡΑΝΘΟΥ 5 ΛΑΓΟΝΗΣΙ 210-91026240 6944753313 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1) & 2) ΕΛΕΟΝΩΡΑ -ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ & ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΟΝΤΕΣΣΟΡΙΑΝΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ Ε.Π.Ε. 3) ΠΙΕΤΡΗ ΑΜΑΛΙΑ |
ΠΑΡΟΔΟΣ ΑΡ. ΓΚΙΚΑ 8 19400 ΚΟΡΩΠΙ 210-6627600 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΘΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΤΚ 19400 ΚΟΡΩΠΙ |
2106623333 |
1) & 2) ΑΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. Η ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ 3) ΜΑΡΚΟΖΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ |
ΠΙΠΙΝΟΥ 12 19010 ΛΑΓΟΝΗΣΙ ΚΑΛΥΒΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 22910-22137 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
1. εκπαιδευτηρια Κωστεα Γείτονα 2. 3. Χρ. Γείτονας |
οδος ελαιώνων 15351 Παλλήνη 210-6030411 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
1. Εκπαιδευτηρια Αργύρη-Λαιμού 2. Α.Ε. ΑΡΓΥΡΗ ΛΑΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 3 ΛΑΙΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ |
Γέρακα 1 15344 Γέρακασ 210-6614570-2 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
1ο νηπιαγωγείο νεα γενια ζηριδη2 εκπ/κή επο.ική CAMPUS επ.ε. 3. σπεντζου μαρία |
ΧΡΙΣΤΟΥΠΟΛΗ 19004 ΣΠΑΤΑ 210-6685600 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
2ο νηπιαγωγείο νεα γενια ζηριδη2 εκπ/κή επο.ική CAMPUS επ.ε. 3. σπεντζου μαρία |
ΧΡΙΣΤΟΥΠΟΛΗ 19004 ΣΠΑΤΑ 210-6685600 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
1.Σχολή Καλογεροπούλου 2&3 Καλομοίρα Καλογεροπούλου |
Σουλίου 161 Μαραθώνας 22940 -67967 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
1. Ελληνογερμανική σχολή Παναγέα Σάββα 2. & 3. σταύρος Σάββας |
Δημητρίου Παναγέα 15351 Παλλήνη 210-8176700 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
Ε. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-Δ. ΚΑΛΑΝΔΡΟΥ & ΣΙΑ Ε.Ε. 2) & 3)Ε. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ |
ΕΙΡΗΝΗΣ 4 15351 ΠΑΛΛΗΝΗ 210-6668744 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
1. Νηπιαγωγείο Ζαγοριανάκου Φώτιου 2 και 3 Ζαγοριανάκος Φώτιος |
ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ 20 15351 Γλυκά Νερά 210-6619761 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
1. Εκπαιδευτήρια Ο Πλάτων 2) & 3) ΠΑΝ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ |
Ελ. Βενιζέλου Λόφος Φουρεζι Γλυκά Νερά 210- 6611793 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
1) 2) & 3) Λωράν Κλαύδιος |
κυκλάδων 11 15125 Αθήνα |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
1. Πρώτα Βήματα Α.Ε. 2. ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΧΩΡΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΜΑΘΗΣΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ Α.Ε. 3. Μαμαλούκος Νικόλαος |
ΣμύρνηςΠικέρμι 19009 Θέση Σαμπάνη 210-6036301 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
1. & 2. Κυρέζη Αθανασία & Σία Ε.Ε. 3. Κυρέζη Αθανασία |
Ρίμινι1 19005 Νέα Μάκρη |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
1)& 2) ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΣΧΟΛΗ Ι.Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 3)ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ |
ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 210-6666117 210-6669002 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
1) & 2) Α. ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ- Σ.ΜΑΝΤΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3) ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ |
Ραφήνα Αττικής 22940-79330 |
3ο Γραφείο Π.Ε. Ανατολικής Αττικής |
Κλεισθένους 100 & Βελεστίνου 15344 Γέρακας |
210-6624586 210-6623333 |
1)& 2) ΠΡΟΤΥΠΗ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 3)ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 210-6032527 210-6033105 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 |
210-8144317 |
1) 1 ΕΚΠ/ΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2)"Ο ΚΑΡΑΓΛΑΝΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ" 3)ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΧΡΥΣΑΝΘΕΜΩΝ 11 ΑΦΙΔΝΕΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2295029840 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 |
210-8144317 |
1) 2 ΕΚΠ/ΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2)"Ο ΚΑΡΑΓΛΑΝΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ" 3)ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΧΡΥΣΑΝΘΕΜΩΝ 11 ΑΦΙΔΝΕΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2295029840 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 |
210-8144317 |
1)Β. & Α. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΟΕ 2)Β. & Α. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΟΕ 3)ΑΛ. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ |
ΜΥΣΤΡΑ 23, ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2108144155 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 |
210-8144317 |
1)Δ. ΔΑΝΔΟΛΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)Δ. ΔΑΝΔΟΛΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3) Δ. ΜΑΥΡΙΚΗΣ |
ΒΑΓΙΑ 135 ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2106216594 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 |
210-8144317 |
1)Π.Ε. Χ. ΡΑΒΔΑ ΕΠΕ 2)Π.Ε. Χ. ΡΑΒΔΑ ΕΠΕ 3)Χ. ΡΑΒΔΑ |
Λ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 78, ΔΡΟΣΙΑ 2106211700 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 |
210-8144317 |
1) & 2) ΜΕΞΗ ΕΛΕΝΗ & ΣΙΑ Ο.Ε 3)ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 9 19014 Αφίδναι τηλ.: 22950-29008 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 |
210-8144317 |
1)& 2) Σ. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ και ΣΙΑ Ο.Ε.3)ΣΟΥΡΑΛΗ ΖΩΗ |
ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 25 14575 ΣΤΑΜΑΤΑ 210-80043346 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 75 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΚ 14565 |
210-8144317 |
1) & 2) Π. & Ι. ΠΙΠΕΡΗ Ο.Ε. |
28Ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 9 14575 ΣΤΑΜΑΤΑ 210-6217467 |
ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
|
|
Δ/ΝΣΗ ΠΕ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
2104177573 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ Μ. ΠΕΤΡΑΚΗ-ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ 2)ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 3)ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ |
ΠΡΑΞΙΤΕΛΟΥΣ 66-68-70 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 2104175580 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Περαιά |
ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
210-4179421, 210-41101343 |
1) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕΙΟ 2) &3) ΠΛΑΦΟΥΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
ΦΙΛΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ32 18539 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΤΗΛ.: 210-4512317 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Περαιά |
ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
210-4179421, 210-41101343 |
1)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ε. 3) ΣΚΥΒΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ 175 ΚΑΙ ΣΠΑΡΤΗΣ 18546 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΤΗΛ.: 210-4629066 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Περαιά |
ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
210-4179421, 210-41101343 |
1) ΑΓΙΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ-ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2)ΙΕΡΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 3) ΑΝΑΝΙΑΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΚΑΛΑΜΩΝ 112 ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ 18546 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΤΗΛ. 210-4634113 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Περαιά |
ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
210-4179421, 210-41101343 |
1) ΠΟΥΛΙΑ 2) ΕΛΕΝΗ ΓΚΑΤΣΟΥ ΚΑΙ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ Ο.Ε. 3)ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ 2 ΚΑΙ ΜΑΒΙΛΗ 18533 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΤΗΛ.: 210-4110595 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Περαιά |
ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
210-4179421, 210-41101343 |
1) ΤΑ ΖΑΒΟΛΑΚΙΑ 2) Κ.Χ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Α.Ε. 3)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 34 18453 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΤΗΛ.: 210-42104444 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Περαιά |
ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 ΤΚ 18532 ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
210-4179421, 210-41101343 |
1), 2) ΚΑΙ 3) ΠΕΤΡΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ |
ΚΩΣΤΗ ΠΑΛΑΜΑ 163 18648 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΗΛ.: 210-4635637 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΠΕΙΡΑΙΑ |
Π. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 55-57 ΝΙΚΑΙΑ ΤΚ 18450 |
2104921973 |
1)ΙΔ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΛΠΙΣ 2)ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΖΑΝΕΤΟΓΛΟΥ |
ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ 3 ΤΚ 18454 ΝΙΚΑΙΑ 2104912591 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ 6, Τ.Κ.18531,ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
210-4293038 |
1)ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2) & 3) ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΤΙΚΑΚΗ |
ΧΡ. ΣΜΥΡΝΗΣ 41 ΠΕΡΑΜΑ 210- 4410723 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ 6, Τ.Κ.18531,ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
210-4293038 |
1) ΙΔ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 2) & 3) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ |
Χαριλάου Τρικούπη 90 Σαλαμίνα 210-4644516 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ 6, Τ.Κ.18531,ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
210-4293038 |
1) & 2) Ιδ. Νηπιαγωγείο Α.Δ.Λ. Στέγκα Ο.Ε. |
Μ. Ασίας 67 Κερατσίνι 210- 4001595 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ 6, Τ.Κ.18531,ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
210-4293038 |
1) Εκπαιδευτήρια Χ.Ι. Σαλαμίνας Ηλιάδη 2) Ηλιάδου Χρυσούλα |
Αισώπου 15 Σαλαμίνα 210-4673814 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ 6, Τ.Κ.18531,ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
210-4293038 |
1), 2) & 3) Καραχάλιου Αικατερίνη |
Υψηλάντου 40 Αμφιάλη 210- 4329554 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ 6, Τ.Κ.18531,ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
210-4293038 |
1. " Ο ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ" 2. Ε. & Α. ΤΣΑΓΓΑΡΙΝΟΥ- Ν. ΞΕΝΑΚΗΣ 3. ΤΣΑΓΓΑΡΙΝΟΥ ΑΝΝΑ |
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 49 Πέραμα 210-4410824 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ 6, Τ.Κ.18531,ΠΕΙΡΑΙΑΣ |
210-4293038 |
1)ΤΑ ΚΥΚΛΑΜΙΝΑ 2) ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΦΟΥΡΟΥ ΑΜΑΛΙΑ Ο.Ε. 3) ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΗΛΙΑΣ |
Λέρου 11 Κερατσίνι 210-4010728 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ 48 18120 Κορυλαλός |
2105441681 210-5441191 |
1. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 2. Τσάκωνα Αναστασία 3. Τσάκωνα Αναστασία |
ΚΑΡΑΟΛΗ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 46 Τ.Κ. 18122 ΤΗΛΕΦ. 2104950006 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ 48 18120 Κορυλαλός |
2105441681 210-5441191 |
1. ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ "ΠΑΛΑΤΑΚΙ" 2. ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ 3. Κωτσάκης Ιωάννης |
ΣΥΡΟΥ 48 Τ.Κ. 18122 ΤΗΛΕΦ. 2104942727 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ 48 18120 Κορυλαλός |
2105441681 210-5441191 |
1. ΠΛΑΣΤΕΛΙΝΗ 2.ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗ ΒΕΝΕΤΙΑ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3) Χονδροκούκης Παναγιώτης |
ΜΑΡΚΟΥ ΜΠΟΤΣΑΡΗ 3 18122 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 210-4940323 |
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ |
|
|
1o Γραφείο Π.Ε. Αιτωλοακαρνανίας |
ΤΡΑΥΛΑΝΤΩΝΗ 2 30200 Μεσολόγγι |
26310-24712 |
1) ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΑΓΙΚΟΣ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2) ΚΑΝΤΖΟΥΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 3) ΚΑΝΤΖΟΥΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ |
ΠΑΡΟΔΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 30200 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ ΘΕΣΗ ΒΑΛΤΟΥΛΙΑ |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ |
ΠΑΝΟΥ ΣΟΥΛΟΥ 13 ΤΚ 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ |
2641023566 |
1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ "ΠΡΟΥΣΙΩΤΙΣΣΑ" 2)ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ & ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ 3)ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ & ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ |
ΨΗΛΟΓΕΦΥΡΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΤΚ 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ 2641029979 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ |
ΠΑΝΟΥ ΣΟΥΛΟΥ 13 ΤΚ 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ |
2641023566 |
1)ΙΔ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ "ΜΑΓΙΚΟΣ ΑΥΛΟΣ" 2)ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3)ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
ΤΡΟΧΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΤΚ 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ 2641027300 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ |
ΠΑΝΟΥ ΣΟΥΛΟΥ 13 ΤΚ 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ |
2641023566 |
1)ΙΔ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ "Η ΚΙΒΩΤΟΣ" 2)ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 3)ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ |
ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΓΑΝΑΣ ΤΚ 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ 2641051888 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ |
ΠΑΝΟΥ ΣΟΥΛΟΥ 13 ΤΚ 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ |
2641023566 |
1)ΙΔ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ "Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΫ" 2)ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ 3)ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ |
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 79 ΤΚ 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ 2641021163 |
5ο Γραφείο Π.Ε. Ν. Αιτωλ/νίας |
Αρβανίτη 5 & Μαυρομάτη Ναύπακτος 30300 |
2634027223 |
1. Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Εκπαιδευτήρια Πάνου Α.Ε." 2. Ανώνυμη Εταιρεία "Εκπαιδευτήρια Πάνου " 3. Ζώτος Ανδρέας |
Παλαιοπαναγιά Ναυπάκτου 30300 Τηλ. 2634021607 |
ΑΡΓΟΛΙΔΑ |
|
|
1ο Γραφείο Π.Ε. Αργολίδας |
Μακαρίου 53 21200 Άργος |
27510-67760, 2751069398 |
1) 1/θ Ιδιωτικό Νηπ/γείο "ΑΥΤΕΝΕΡΓΩ" 2) "ΙΣΤΟΣ" Α.Ε. 3) Τότσικας Αλέξανδρος |
Νότιος Περιφερειακός Άργους 21200 Άργος 27510-69680 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Αργολίδας |
Μακαρίου 53 21200 Άργος |
27510-67760, 2751069398 |
1)Βασιλειάδου 2) ΚαλαράΘεοφανώ |
Δαγρέ 1 21200 Άργος |
1ο Γραφείο Π.Ε. Αργολίδας |
Μακαρίου 53 21200 Άργος |
27510-67760, 2751069398 |
1) "ΟΝΕΙΡΟ" 2) "Μ.Μαραγκού-Σ.Πήλιου Ο.Ε." 3) Μαραγκού Μαρία |
3ο χλμ. Άργους-Ναυπλίου 21200 Δαλαμανάρα 27510-67011 |
1ο Γραφείο Π.Ε. Αργολίδας |
Μακαρίου 53 21200 Άργος |
27510-67760, 2751069398 |
1) Πρότυπα εκπ/τήρια ΑΦΩΝ ΜΑΛΤΕΖΟΥ Ιδιωτ.Νηπ/γείο 2) ΔέσποιναΜαλτέζου-Γεωργία Μαλτέζου 3) Δέσποινα Μαλτέζου |
Φλέμιγκ 8 21200 ΑΡΓΟΣ 27510-67656 |
ΑΡΚΑΔΙΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ |
ΠΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΚ 22100 ΤΡΙΠΟΛΗ |
2710222596 |
1)ΤΟ ΚΑΡΑΒΑΚΙ 2)ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3)ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
3ο χλμ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΣΠΑΡΤΗΣ (Δ.Δ. ΤΖΙΒΑ) ΤΚ 22100 ΤΡΙΠΟΛΗ 2710223625 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ |
ΠΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΚ 22100 ΤΡΙΠΟΛΗ |
2710222596 |
1)ΜΕΛΙ-ΜΕΛΟ 2)ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Γ. ΜΑΝΤΖΙΩΡΗ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ |
ΔΙΟΤΙΜΑΣ 19 & ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΤΚ 22100 ΤΡΙΠΟΛΗ 2710222234 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ |
ΠΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΚ 22100 ΤΡΙΠΟΛΗ |
2710222596 |
1)ΤΟ ΝΈΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ 2)ΕΤΑΙΡΕΙΑ "Γ. ΚΩΤΣΙΝΑ & ΣΙΑ Ο.Ε." 3)ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΟΥΛΑ |
ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 130 ΤΚ 22100 ΤΡΙΠΟΛΗ 2710233840 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ |
ΠΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΚ 22100 ΤΡΙΠΟΛΗ |
2710222596 |
1) Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΕ 2) ΕΤΑΙΡΕΙΑ : "Ε. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -Γ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε." 3) ΚΑΡΥΩΤΗ ΑΝΘΗ |
ΤΕΡΜΑ ΠΕΛΑΓΟΥΣ 22100 ΤΡΙΠΟΛΗ 2710-239989 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ |
ΠΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΚ 22100 ΤΡΙΠΟΛΗ |
2710222596 |
1)Ο ΚΟΝΤΟΡΕΒΥΘΟΥΛΗΣ 2) ΚΟΤΣΙΡΙΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ |
Ασημάκη Φωτήλα 19 22100 Τρίπολη 2710-226671 |
ΑΡΤΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΡΤΑΣ |
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΔΟΣ Τ.Κ. 47100 |
26810 27550 |
1) «ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΒΑΡΕΛΗ» 2) ΒΑΡΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 3)ΒΑΡΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ |
2ο ΧΛΜ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΑΡΤΑΣ-ΑΓΡΙΝΙΟΥ Τ.Κ. 47100 ΤΗΛ.:26810 73033 |
Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΡΤΑΣ |
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΔΟΣ Τ.Κ. 47100 |
26810 27550 |
1)ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ 2)ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 3) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ |
ΚΟΝΙΤΣΗΣ ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΤΑΣ Τ.Κ. 47100 ΤΗΛ.:26810 72344 |
Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΡΤΑΣ |
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΔΟΣ Τ.Κ. 47100 |
26810 27550 |
1) «ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ ΔΕΛΛΑ» 2) ΔΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 3) ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΚΩΣΤΑΚΙΟΙ ΑΡΤΑΣ Τ.Κ. 47100 ΤΗΛ.: 26810 70553 |
Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΡΤΑΣ |
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΔΟΣ Τ.Κ. 47100 |
26810 27550 |
1) Θ. ΜΠΟΖΙΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. -ΚΑΡΟΥΖΕΛ 2) ΜΠΟΖΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΟΖΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 3) ΜΠΟΖΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ |
ΖΑΡΡΑ 25 47100 ΑΡΤΑ |
ΑΧΑΪΑ |
|
|
2ο Γραφείο Π.Ε.Ν.Αχαϊας |
Ταξιαρχών 28, 25100 Αίγιο |
26910-61526 |
"Αερόπλοιο" Δούσμανη Φωτεινή |
Αιγιαλέως 27, 25100 Αίγιο, 26910-29357 |
2ο Γραφείο Π.Ε.Ν.Αχαϊας |
Ταξιαρχών 28, 25100 Αίγιο |
26910-61526 |
Εταιρεία Β. Ανδρικοπούλου & Σ. Τσαχρέλια Ο.Ε. |
Μητροπόλεως 106, 25100 Αίγιο 26910-61071 |
2ο Γραφείο Π.Ε.Ν.Αχαϊας |
Ταξιαρχών 28, 25100 Αίγιο |
26910-61526 |
Δημοπούλου Μαριάνθη |
Νικολάου Πλαστήρα 220,25100 Αίγιο 26910-24110 |
2ο Γραφείο Π.Ε.Ν.Αχαϊας |
Ταξιαρχών 28, 25100 Αίγιο |
26910-61526 |
Νικολοπούλου Τρισεύγενη |
Νικολάου Πλαστήρα 66, 25100 Αίγιο 26910-21267 |
2ο Γραφείο Π.Ε.Ν.Αχαϊας |
Ταξιαρχών 28, 25100 Αίγιο |
26910-61526 |
Σωτηροπούλου Φανή |
Πάρ.Μενελάου Μυρτιά, 25100 Αίγιο 26910-25282 |
2ο Γραφείο Π.Ε.Ν.Αχαϊας |
Ταξιαρχών 28, 25100 Αίγιο |
26910-61526 |
Εκκλησιαστικός Βρεφονηπιακός Σταθμός "Τα Αγγελουδάκια" Ιερά Μητρόπολις Καλαβρύτων & Αιγιαλείας Παππά Αρσινόη |
Πάροδος Κορίνθου, 25100 Αίγιο, 26910- 61489 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 ΠΑΤΡΑ |
2610-622384 |
1) ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3)ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ |
ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟΥ 61 26500 ΠΑΤΡΑ 2610- 224260 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1)ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 2) ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ 3) ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 26500 ΠΛΑΤΑΝΙ ΡΙΟ ΑΧΑΪΑΣ 2610-990350 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1)ΜΑΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2) ΜΑΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3)ΜΑΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗ 9 Κ.ΣΥΧΑΙΝΑ 26443 ΠΑΤΡΑ 2610-421663 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1)ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ 2)ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ 3)ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ |
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 50 26500 ΡΙΟ ΠΑΤΡΑ 2610-993399 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ε. 2)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ε 3) ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ |
ΚΟΡΥΔΑΛΛΕΩΣ 86 26443 ΠΑΤΡΑ 2610-453525 |
2/Θ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1)ΠΕΛΑΡΓΟΣ Α.Ε. 2)ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3) ΜΑΣΣΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
ΠΕΛΟΠΟΣ 86 26331ΠΑΤΡΑ 2610-623469 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1)ΚΑΡΑΠΑΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2)ΚΑΡΑΠΑΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3)ΚΑΡΑΠΑΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ |
ΚΛΑΔΕΟΥ 14 ΕΞΩ ΑΓΥΙΑ 26462 ΠΑΤΡΑ 2610-454787 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1)ΡΕΖΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ- ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2)ΜΑΓΕΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ & ΣΙΑ 0.Ε. 3)ΡΕΖΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ- ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ |
ΙΩΑΝ. ΔΙΑΚΙΔΗ 126 ΠΕΡΙΒΟΛΑ 26335 ΠΑΤΡΑ 2610-643507 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1)ΓΕΩΡΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΓΕΩΡΜΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ Ο.Ε 2)ΓΕΩΡΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΓΕΩΡΜΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ 3) ΓΕΩΡΜΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ |
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 46-48 26500 ΡΙΟ ΠΑΤΡΑ 2610-994661 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1)Μ.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ- Δ.ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ο.Ε. 2)ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3)ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ |
Γ.ΔΡΟΣΙΝΗ 8 ΕΞΩ ΑΓΥΙΑ 26442 ΠΑΤΡΑ 2610-436566 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1) ΚΑΡΑΛΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2)ΚΑΡΑΛΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 3)ΚΑΡΑΛΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ |
ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ ΠΕΤΡΩΤΟ ΑΧΑΪΑΣ 26500 2610-336538 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1)ΚΑΡΑΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2) Γ. ΚΑΡΑΠΛΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε. 3)ΚΑΡΑΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 52 ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΑΤΡΩΝ 26500 2610-524640 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1)ΔΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2)ΔΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3)ΔΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
ΠΕΝΤΕ ΠΗΓΑΔΙΩΝ 38 264 41 ΠΑΤΡΑ 2610-439260 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1)ΜΑΡΙΑ ΓΑΛΑΝΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. 2)ΓΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 3)ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ |
ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 260 26 334 ΠΑΤΡΑ 2610- 643657 |
5ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε.Ν ΑΧΑΪΑΣ |
ΓΟΥΝΑΡΗ 217 261 10 |
2610-622384 |
1)ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2)ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3)ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
ΣΤΡΥΜΩΝΟΣ 9 264 42 ΠΑΤΡΑ 2610-423845 |
ΔΡΑΜΑ |
|
|
Ν. Δράμας |
Διοικητήριο, 66100-Δράμα |
25210-62427 |
1)Ιδιωτ. Νηπ/γείο "Κυργελάνη Κυριακούλας" 2) Κυριακούλα Κυργελάνη 3) Κυριακούλα Κυργελάνη |
Αρκαδικός Δράμας-66100, Δράμα 25210-36788 |
Ν. Δράμας |
Διοικητήριο, 66100-Δράμα |
25210-62427 |
1) Ιδιωτ. Νηπ/γείο "Ε. Τρόπιου και Σία Ο.Ε." 2) Ο. Ε. με την επωνυμία "Ε. Τρόπιου και Σία Ο.Ε." 3) Γεώργιος Γαϊτανίδης |
Περιοχή Πανόραμα Δράμας - 66100 2521020048 |
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν.ΔΩΔ/ΣΟΥ |
Γ. Μαύρου 2, Ζέφυρος, 85100, Ρόδος |
2241055805 |
1) ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ 2) ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3)ΤΣΙΝΝΑΣ ΒΑΛΑΣΙΟΣ |
Η.ΒΕΝΕΖΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 85100 ΡΟΔΟΣ ΤΗΛ.2241060750 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν.ΔΩΔ/ΣΟΥ |
Γ. Μαύρου 2, Ζέφυρος, 85100, Ρόδος |
2241055805 |
1) ΠΙΝΟΚΙΟ 2)ΕΥΗ & ΘΕΤΙΣ ΧΙΩΤΑΚΗ 3) ΕΥΑΓ.ΧΙΩΤΑΚΗ |
ΛΕΜΕΣΟΥ 39 85100 ΡΟΔΟΣ ΤΗΛ.2241020996 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν.ΔΩΔ/ΣΟΥ |
Γ. Μαύρου 2, Ζέφυρος, 85100, Ρόδος |
2241055805 |
1) ΠΑΛΑΤΑΚΙ 2) ΒΑΛΑΣΙΑ ΒΑΡΔΕΛΛΗ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3) ΔΕΣΠΟΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ * ΥΠΟ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ |
ΣΤΕΦ.ΚΑΖΟΥΛΗ 8 85100 ΡΟΔΟΣ ΤΗΛ.2241039739 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν.ΔΩΔ/ΣΟΥ |
Γ. Μαύρου 2, Ζέφυρος, 85100, Ρόδος |
2241055805 |
1) ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ 2) Μ.ΑΡΦΑΡΑ & Β.ΜΙΧΑΗΛΑΚΗ-ΑΡΦΑΡΑ Ο.Ε. 3) ΤΖΩΡΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ * ΥΠΟ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ |
Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 24 85100 ΡΟΔΟΣ ΤΗΛ.2241025451 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Ν.ΔΩΔ/ΣΟΥ |
Γ. Μαύρου 2, Ζέφυρος, 85100, Ρόδος |
2241055820 |
1) ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ 2) Β.ΝΑΚΚΑ-ΣΤ.ΝΑΚΚΑ Ο.Ε. 3) ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ |
ΑΧΑΙΩΝ 1 ΙΑΛΥΣΟΣ 85101 ΡΟΔΟΣ ΤΗΛ.2241093305 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Ν.ΔΩΔ/ΣΟΥ |
Γ. Μαύρου 2, Ζέφυρος, 85100, Ρόδος |
2241055820 |
1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΡΟΔΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 2)ΜΕΤΟΧΙΚΟ ΣΧΗΜΑ ΩΣ Α.Ε. 3) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
10ο ΧΛΜ ΡΟΔΟΥ-ΛΙΝΔΟΥ 85100 ΤΗΛ.2241087747 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Ν.ΔΩΔ/ΣΟΥ |
Γ. Μαύρου 2, Ζέφυρος, 85100, Ρόδος |
2241055820 |
1) ΦΩΤΕΙΝΗ ΖΩΗ 2) ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ O.E. 3) ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ |
ΚΑΡΠΑΘΟΣ 85700 ΤΗΛ.2245022749 |
ΕΒΡΟΣ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν. ΕΒΡΟΥ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 19 ΤΚ 68100 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ |
25510-26267 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΙΑΡΧΕΙΟΥ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ ΒΡΕΦΩΝ ΚΑΙ ΝΗΠΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ" 2) ΝΙΑΡΧΕΙΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΒΡΕΦΩΝ ΚΑΙ ΝΗΠΙΩΝ Ο ΑΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 3)ΣΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
5ο ΧΙΛ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ- ΜΑΚΡΗΣ ΤΚ 68100 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΤΗΛ.25510-40486 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν. ΕΒΡΟΥ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 19 ΤΚ 68100 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ |
25510-26267 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2)ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 3)ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ |
2ο ΧΙΛ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ- ΧΗΛΗΣ ΤΚ 68100 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΤΗΛ.25510-24270 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν. ΕΒΡΟΥ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ 19 ΤΚ 68100 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ |
25510-26267 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2)ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 3)ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ |
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ 14 ΤΚ68100 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΤΗΛ.25510-38040 |
ΕΥΒΟΙΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ |
ΙΑΤΡΙΔΟΥ 8 ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ |
2221022639 |
1)"ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΒΡΕΦΙΚΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ & ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ "1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 2)ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ 3)ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ 6 ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ 2221081835 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ |
ΙΑΤΡΙΔΟΥ 8 ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ |
2221022639 |
1)"ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΒΡΕΦΙΚΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ & ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ "2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 2)ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ 3)ΤΣΙΤΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ |
ΦΙΛΙΚ. ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ 2 ΚΑΝΗΘΟΣ ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ 2221081598 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ |
ΙΑΤΡΙΔΟΥ 8 ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ |
2221022639 |
1)ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2)ΖΑΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ & ΣΙΑ 3)ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ |
ΒΟΡ. ΗΠΕΙΡΟΥ & ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ 2221060172 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ |
ΙΑΤΡΙΔΟΥ 8 ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ |
2221022639 |
1)ΚΥΡΑΝΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)ΚΥΡΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3)ΚΥΡΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ |
ΤΟΜΑΡΑ 16 ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ 2221025684 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ |
ΙΑΤΡΙΔΟΥ 8 ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ |
2221022639 |
1)ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ 2)ΑΝΑΛΥΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3)ΑΝΑΛΥΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ |
Βουδικλάρη 27 34100 Χαλκίδα τηλ.:22210-73289 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ |
ΙΑΤΡΙΔΟΥ 8 ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ |
2221022639 |
1)ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥ α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ & ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2)ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ 3)ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ |
ΒΡΥΣΑΚΙΩΝ 2 ΦΑΝΑΡΙ ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ 2221081598 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ |
ΙΑΤΡΙΔΟΥ 8 ΤΚ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ |
2221022639 |
1)"ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ" 2)ΒΗΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3)ΒΗΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΠΑΡΟΔΟΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΤΚ 34600 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ 2221042541 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ |
ΛΙΧΑΔΙΩΤΗ & 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΤΚ 34200 ΙΣΤΙΑΙΑ |
2226052010 |
1)"ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ" 2)ΜΠΑΡΜΠΑ ΑΓΛΑΪΑ 3)ΜΠΑΡΜΠΑ ΑΓΛΑΪΑ |
ΑΘ. ΚΟΡΦΙΑΤΗ 28 ΤΚ 34200 ΙΣΤΙΑΙΑ 22260-52071 697-6065883 |
ΗΛΕΙΑ |
|
|
4ο Γραφείο Π.Ε. Ν.Ηλείας |
Εθν. Αντίστασης & Υψηλάντου 27100 Πύργος |
2621020347 |
1) ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ 2) & 3) Αντωνοπούλου Γεωργία |
Πάροδος Αγ. Μαρίνης, 27100 Πύργος |
4ο Γραφείο Π.Ε. Ν.Ηλείας |
Εθν. Αντίστασης & Υψηλάντου 27100 Πύργος |
2621020347 |
1) & 2) ΡΗΓΑ & ΣΙΑ ΟΕ 3) ΡΗΓΑ-ΚΟΥΡΑΧΑΝΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ |
Πάροδος Κατακόλου 53 27100 Πύργος |
ΗΜΑΘΙΑΣ |
|
|
Δ/νση Α/θμιας Εκπ/σης Ν.Ημαθί- ας |
Μητροπόλεως 44 59100 Βέροια |
2331024588 |
1)Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Ζυγανιτίδου Ελένης 2)Ζυγανιτίδου Ελένη 3)Ζυγανιτίδου Ελένη |
2ο Χλμ. Βέροιας- Τριποτάμου- Σελίου 59100 Βέροια Ταχ.θυρ. 264 τηλ.:2331027135 |
Δ/νση Α/θμιας Εκπ/σης Ν.Ημαθί- ας |
Μητροπόλεως 44 59100 Βέροια |
2331024588 |
1)Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Ε.Τσιλιγκερίδου- Ζ.Αποστολίδου Ο.Ε. 2)Ε.Τσιλιγκερίδου Ζ.Αποστολίδου |
Περιοχή Νοσοκομείου Βέροιας 59100 Βέροια τηλ.:2331021701 |
Δ/νση Α/θμιας Εκπ/σης Ν.Ημαθί- ας |
Μητροπόλεως 44 59100 Βέροια |
2331024588 |
1)Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Ι.Σαφαρίκα-Ι.Μπαρμπαρούση 2)Ι.Σαφαρίκας Ι.Μπαρμπαρούσης 3)Ι.Σαφαρίκας Ι.Μπαρμπαρούσης |
1ο χλμ. Βέροιας-Άμμου 59100 Βέροια Ταχ.θυρ.269 τηλ.:2331075492 |
Δ/νση Α/θμιας Εκπ/σης Ν.Ημαθί- ας |
Μητροπόλεως 44 59100 Βέροια |
2331024588 |
1)Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Α. Λαζόγλου & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)Λαζόγλου Άννα 3)Σιστάνη Ευδοξία |
Στρατή Τσίρκα 31 59100 Βέροια τηλ.: 2331076060 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
|
|
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ 15 71304 ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
2810-371073 |
1)ΡΟΔΟΜΗΛΙΑ 2)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΔΑΡΙΩΤΑΚΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ 3)ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΑ |
ΗΡΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΗ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΩΣΤΟΣ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ ΤΚ 71410 2810312212 2810314268 2810370001 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ 15 71304 ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
2810-371073 |
1)ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ 2)ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΚΟΥΦΟΥ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΕ 3)ΠΙΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΗΡΑΚΛΗ 90 ΤΚ 71305 2810256652 2810254538 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ 15 71304 ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
2810-371073 |
1)ΠΑΡΑΜΥΘΙ 2)ΑΡΙΣΤΕΑ & ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΜΠΑΚΗ Ο.Ε. 3)ΑΡΙΣΤΕΑ ΛΟΥΜΠΑΚΗ |
ΜΕΓΑΛΟΣ ΛΑΚΚΟΣ ΓΑΖΙ ΤΚ 71414 2810821657 2810341897 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ 15 71304 ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
2810-371073 |
1)ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ 2)ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ |
ΑΝΘΕΩΝ & ΝΙΡΓΙΑΝΟΥ 1 ΤΚ 71409 2810236548 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ 15 71304 ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
2810-371073 |
1)ΝΕΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ 2)ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
ΕΡΓΟΤΕΛΟΥΣ 76 ΤΚ 71304 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2810264554 2810264559 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ 15 71304 ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
2810-371073 |
1)ΜΑΓΙΚΟΣ ΑΥΛΟΣ 2)ΜΠΑΜΠΑΛΕΤΑΚΗ 3)ΜΠΑΜΠΑΛΕΤΑΚΗ |
ΒΑΣΙΛΕΙΕΣ ΤΚ 71500 2810230503 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ 15 71304 ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
2810-371073 |
1)ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ 2)ΒΑΘΙΩΤΗ ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3)ΒΑΘΙΩΤΗ ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ |
ΓΟΥΡΝΕΣ ΤΕΜΕΝΟΥΣ ΤΚ 71500 2810542464 2810264559 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ 15 71304 ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
2810-371073 |
1)Τα μελισάκια 2) μακριδακη μαρία 3)Πατεράκη αφροδίτη |
Διός Γάζι 71414 Ηράκλειο κρητης 2810-3142222 φαξ΅2810-314222 |
2ο Γραφείο Π.Ε. Ν.Ηρακλείου |
Μεταξοχωρίου 15 71304 Ηράκλειο |
2810-250903 |
1)Μαρκάκης Αριστοτέλης 2)Μαρκάκης Αριστοτέλης 3)Μαρκάκης Αριστοτέλης |
Ανισσαράς Χερσονήσου ΤΚ 70014 τηλ:2897022040 |
2ο Γραφείο Π.Ε. Ν.Ηρακλείου |
Μεταξοχωρίου 15 71304 Ηράκλειο |
2810-250903 |
1)Ελένη Κυριακάκη- Μανούσος Λαμπράκης Ο.Ε. 2) Ελένη Κυριακάκη - Μανούσος Λαμπράκης 3)Πατεράκη Αφροδίτη |
Αριστοφάνη 5 Λιμάνι Χερσονήσου ΤΚ 70014 τηλ:2897024746 |
2ο Γραφείο Π.Ε. Ν.Ηρακλείου |
Μεταξοχωρίου 15 71304 Ηράκλειο |
2810-250903 |
1)Σπανάκης Παντελής 2)Σπανάκης Παντελής 3)Σπανάκης Παντελής |
Σταυρινίδη 14 Άγιος Ιωάννης Ηράκλειο τηλ:2810210667 |
2ο Γραφείο Π.Ε. Ν.Ηρακλείου |
Μεταξοχωρίου 15 71304 Ηράκλειο |
2810-250903 |
1) Εκπαιδευτήριο "Το Παγκρήτιο" 2)Νικόλαος Κοπιδάκης 3)Νικόλαος Κοπιδάκης |
Δ.Κυριακού 4 ΤΚ 71409 τηλ:2810231537 |
2ο Γραφείο Π.Ε. Ν.Ηρακλείου |
Μεταξοχωρίου 15 71304 Ηράκλειο |
2810-250903 |
1)"ΖΑΝΝΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ" Α.Ε. 2)Παττακού Βασιλική 3)Παττακού Βασιλική |
Πικροδάφνης 38 ΤΚ 71409 Ηράκλειο τηλ:2810237840 |
2ο Γραφείο Π.Ε. Ν.Ηρακλείου |
Μεταξοχωρίου 15 71304 Ηράκλειο |
2810-250903 |
1)Τσιχλάκη Καλλιόπη 2)Τσιχλάκη Καλλιόπη 3)Τσιχλάκη Καλλιόπη |
Νταλιάνη 32 ΤΚ 71306 Ηράκλειο τηλ:2810288656 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
ΜΟΙΡΕΣ ΤΚ 70400 |
28920-22474 |
1)ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ & ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗ Ο.Ε. 2)ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗ 3)ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗ |
ΕΝΑΝΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΥ 2892022622 |
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ |
ΚΥΠΡΟΥ 60 ΤΚ 46100 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ |
2665022291 - 29003 |
1)Φ. ΜΕΣΧΙΝΗ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)φ. ΜΕΣΧΙΝΗ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΜΕΣΧΙΝΗ |
ΛΙΟΦΑΤΑ-ΑΜΠΕΛΙΑ ΤΚ 46100 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ |
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ |
|
|
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΑΓΑΠΗ & ΑΓΩΓΗ 2)Ε. ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΙΑΝΙΩΤΗ-Χ. ΠΑΤΣΙΑΣ Ο.Ε. 3)ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
ΦΙΛΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ 3 ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΚ 55535 2310 322223 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1) ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 2)ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΣΧΟΛΗ Α.Ε. 3)ΜΙΣΙΧΡΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ 44 2310472474 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΠΟΥΡΓΙΤΑΚΙΑ 2)ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 3)ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΡΒΟΓΛΗΣ |
ΣΕΒΕΝΙΔΗ 1 ΠΥΛΑΙΑ 55510 2310 301330 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ «Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ» 2)ΣΥΛΛΟΓΟΣ «Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ» 3)ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ |
KENNENTI 119 ΠΥΛΑΙΑ 555 35 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2310321110 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ «Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ» 2)ΣΥΛΛΟΓΟΣ «Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ» 3)ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ |
ΚΕΝΕΝΤΙ 119 ΠΥΛΑΙΑ 555 35 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2310321110 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 2)ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΑΕΕ 3)ΓΚΡΟΖΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΝΝΕΝΤΥ 50 Τα.Κ.55535 ΤΗΛ.311811 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2)ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ 3)ΠΡΟΕΔΡΟΣ κ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ |
ΕΛΑΙΩΝΕΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Τ.Κ.55535 2310304000 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)Π.ΔΙΒΑΝΕ-Α ΜΠΟΥΡΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε. 2)Π.ΔΙΒΑΝΕ-Α ΜΠΟΥΡΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε. 3)ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΔΙΒΑΝΕ |
ΣΤ. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 53 57001 ΘΕΡΜΗ 2310 486345 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 2)ΠΕΤΡΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 3)ΠΕΤΡΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ |
ΔΡΟΣΙΑ ΘΕΡΜΗΣ ΤΚ 57001 2310 473112 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΚΥΚΝΩΝ 2)ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΔΡΟΣΙΑ ΘΕΡΜΗΣ 57001 2310 466692 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΙΔ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ι.Κ.Θ 2)ΙΣΡΑΗΛΙΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3)ΣΑΜΟΥΕΛ ΙΩΣΑΦΑΤ |
ΦΛΕΜΙΓΚ 17 Τ.Κ. 54642 ΤΗΛ. 2310 830347 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)Β. ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)Β. ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
ΒΡΥΟΥΛΩΝ 66 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 55132 2310 436333 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ 2)ΚΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ &ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΣΠΑΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ 15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ 55236 2310 341611 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΚΟΠΕΡΤΙ 2) Α. ΒΑΚΑΛΗΣ - Α.ΓΛΑΝΤΖΗΣ- Α.ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Α.Ε. 3)ΓΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 15, Τ.Κ. 54642, Τηλ 2310866123 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΜΑΓΕΜΕΝΟ ΔΑΣΟΣ 2)Α. ΔΕΝΕΚΕ- Μ. ΥΨΗΛΑΝΤΗ Ο.Ε. 3)ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ |
ΚΑΠΕΤΑΝ ΝΤΟΓΡΑ 30 54352 2310946335 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ "ΕΚΠ/ΡΙΩΝ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Α.Ε." 2)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΕ 3)ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΟΥ |
ΝΕΑ ΟΔΟΣ ΘΕΡΜΗΣ, Τ.Θ. 60151, ΤΚ 57001, ΤΗΛ.: 2310-473813, ΦΑΞ: 2310-472001 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)2ο ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ "ΕΚΠ/ΡΙΩΝ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Α.Ε." 2)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΕ 3)ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΟΥ |
ΝΕΑ ΟΔΟΣ ΘΕΡΜΗΣ, Τ.Θ. 60151, ΤΚ 57001, ΤΗΛ.: 2310-473813, ΦΑΞ: 2310-472001 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΑΡΓΩ-ΜΕΡΙΜΝΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΥΡΙΩΝ 2)ΜΕΡΙΜΝΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΥΡΙΩΝ 3)ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ |
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 54 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 55132 2310 437291 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΜΟΝΤΕΣΣΟΡΙΑΝΗ ΑΓΩΓΗ 2)Ν. ΓΙΑΝΝΟΣ-Χ. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε. 3)Ν.ΓΙΑΝΝΟΣ |
ΠΟΥΡΝΑΡΙ ΠΥΛΑΙΑΣ 55510 2310 320190 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΜΟΝΤΕΣΣΟΡΙΑΝΗ ΣΧΟΛΗ ΖΑΦΡΑΝΑ 2)ΜΟΝΤΕΣΣΟΡΙΑΝΗ ΣΧΟΛΗ ΖΑΦΡΑΝΑ Α.Ε. 3)ΖΑΦΡΑΝΑ ΑΝΝΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ |
ΑΔ. ΚΟΡΑΗ 49 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 55132 2310 436300 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΜΠΛΕ ΜΠΑΛΟΝΙ 2)Χ. ΦΥΤΟΥΛΗ-Α. ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ Ο.Ε. 3)ΦΥΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΔΡΟΣΙΑ ΘΕΡΜΗΣ 57001 2310 472202 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΚΙΑ 2)ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 3)ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ |
ΑΝΟΙΞΕΩΣ 49 ΠΑΝΟΡΑΜΑ 55236 2310 343401 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΝΕΟΣ ΝΗΠΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ 2)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΝΤΟΥΡΟΥΔΗ 3)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΝΤΟΥΡΟΥΔΗ |
ΠΕΣΤΩΝ 30 - Κ. ΤΟΥΜΠΑ 54638 2310 900059 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Α.Π.Θ. 2)ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3)ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ 2310995039 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΠΑΙΔΙΚΟΡΑΜΑ 2)SCHOOLPARK L.T.D. 3)ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ |
ΗΡΟΔΟΤΟΥ 7 ΠΑΝΟΡΑΜΑ 57001 2310 486333 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΠΙΝΟΚΙΟ 2)Δ. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΦΟΥΝΤΟΥ ΑΙΓΛΗ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 5 ΠΑΝΟΡΑΜΑ 55236 2310 341028 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΠΟΛΥΧΡΩΜΟ 2)ΜΕΪΜΑΡΗ ΑΝΝΑ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΜΕΪΜΑΡΗ ΑΝΝΑ |
ΔΡΟΣΙΑ ΘΕΡΜΗΣ 57001 2313021207 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 2)ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3)ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΕΛΑΙΩΝΕΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 55535 2310300002 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΡΕΒΙΘΟΥΛΗΣ 2)ΡΟΖΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥΡΓΑΪΔΟΥ Ο.Ε 3)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥΡΓΑΪΔΟΥ |
ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΑΣ 25 Μέγαρο Μουσικής 54655 2310 415371 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΣΤΡΟΥΜΦΟΧΩΡΙΟ 2)Π. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-Α. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.Π.Ε. 3)ΑΛΜΠΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ |
1ο χλμ ΡΥΣΙΟ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 57001 23920 71808 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΣΥΝΝΕΦΟΥΛΑ 2)ΖΗΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 3)ΖΗΚΙΔΟΥ Ε. & Χ. Ο.Ε. |
ΚΑΡΔΙΑ 57500 23920 71556 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ 2)Α.Ε. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΠΑΝΙΔΗ 3)ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
ΤΡΙΛΟΦΟΣ Δ.ΜΙΚΡΑΣ 57500 23920 64370 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.ΤΕΡΤΙΡΟΠΟΥΛΟΣ-Γ.ΣΠΑΝΟΣ & ΣΙΑ ΕΕ 2)Π. ΤΕΡΤΙΡΟΠΟΥΛΟΣ-Γ. ΣΠΑΝΟΣ& ΣΙΑ ΕΕ 3)ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΔΡΟΣΙΑ ΘΕΡΜΗΣ 57001 2310 478791 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2)ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ & ΣΙΑ ΟΕ 3)ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ |
ΔΡΟΣΙΑ ΘΕΡΜΗΣ 57001 2310 476573 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΑΝΤΛΕΡΙΑΝΗ ΑΓΩΓΗ 2)ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3) ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ |
ΑΙΜ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 22 55236 ΤΗΛ.: 2310-343027 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 2) ΠΑΠΑΖΙΩΓΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ 3) ΠΑΠΑΖΙΩΓΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ |
ΕΛΑΙΩΝΕΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΤΗΛ.:2310-555535 |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1) ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ 2)ΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3) ΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
Αριάδνης 2 54249 Χαριλάου |
6ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
Σταγειρίτη 1 TK 543 52 Θεσσαλονίκη |
2310 901484 - 494 |
1)Ο ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ 2) ΕΙΡ.-Μ.ΚΥΜΠΑΡΗ & Μ. ΑΙΓΥΠΤΙΑΔΟΥ Ο.Ε. 3) Μ.ΑΙΓΥΠΤΙΑΔΟΥ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ 5 Τ.Κ. 55132 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΤΗΛ.: 2310-444348 |
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΥΤΙΚΗ |
|
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ <<ΔΟΥΚΑΣ Α.-ΚΟΛΕΤΣΑ Ζ.Ο.Ε>> 2)<<ΔΟΥΚΑΣ Α.-ΚΟΛΕΤΣΑ Ζ.Ο.Ε.>> 3)ΔΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
Γαλήνης 29-Πεύκα τα.κ.: 57010, τηλ. 2310676311 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ <<ΜΑΡΙΑ ΧΙΟΝΙΔΟΥ>> 2) ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3)χιονιδου μαρια |
Αριστοτέλους 38 τ.κ. 57013, τηλ. 2310695887 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ<<ΜΑΡΤΣΙΚΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ>> 2)ΜΑΡΤΣΙΚΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 3)ΜΑΡΤΣΙΚΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ |
17η Νοεμβρίου 1, Εύοσμος τα.κ. 56224, τηλ. 2310765011 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ<<ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε>> 2)ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΟΚΟΛΑΟΣ 3)ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
Ωραιόκαστρο, τα.κ.: 57013, τηλ. 2310696712 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1) ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ <<Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ Α.Ε>> 2)<<Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ Α.Ε>> 3)ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ |
Αγίου Δημητρίου, Ασβεστοχώρι τα.κ. 57010, τηλ.2310358024 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ <<ΆΝΝΑ ΠΕΤΣΑΝΑΚΗ-ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΠΕΤΣΑΝΑΚΗ Ο.Ε>> 2)ΑΝΝΑ ΠΕΤΣΑΝΑΚΗ, 3)ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΠΕΤΣΑΝΑΚΗ |
Φίλυρο, Θεσ/νίκη τα.κ. 57010, τηλ.2310677448 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)<<Μ.Μ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΕΤΡΙΔΗΣ Ο.Ε>> 2)<<Μ.Μ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΕΤΡΙΔΗΣ Ο.Ε>>, 3)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ |
7,5 ΧΛΜ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ- ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ τα.κ. 57010, τηλ. 2310 674008 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)<<ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ ΕΛΠΙΣ>>, 2)ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, 3)ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ |
Τ.Θ.1113 ΦΙΛΥΡΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ, τα.κ.57010 τηλ.2310 678745 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)1ο ιδιωτικό νηπιαγωγείο<<ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΔΕΛΑΣΑΛ>>, 2)<<ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΔΕΛΑΣΑΛ>> 3)ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ |
Τ.Θ.6 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ, ΠΕΥΚΑ τα.κ. 57010, τηλ.2310 675020 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)2ο ιδιωτικό νηπιαγωγείο<<ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΔΕΛΑΣΑΛ>>, 2)<<ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΔΕΛΑΣΑΛ, 3)ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ |
Τ.Θ.6 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ, ΠΕΥΚΑ τα.κ. 57010, τηλ.2310 675020 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)<<ΣΧΙΣΜΕΝΟΥ ΣΟΦΙΑ>>, 2)ΣΧΙΣΜΕΝΟΥ ΣΟΦΙΑ, 3)ΣΧΙΣΜΕΝΟΥ ΣΟΦΙΑ |
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 33,ΛΑΓΚΑΔΑΣ τα.κ.57200, τηλ.23940 24088 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1) ,2) 7 3)<<ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΑΡΤΕΜΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ>> |
ΚΕΔΡΩΝ 5, ΕΥΟΣΜΟΣ τα.κ. 56224, τηλ.2310652220 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)<<ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ>>, 2)ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 3)ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
Άγγελου Σικελιανού 3,Πεύκα τα.κ. 57010 τηλ.2310 673565 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)<<ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ>>, 2)ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 3)ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
Άγγελου Σικελιανού 3,Πεύκα τα.κ. 57010 τηλ.2310 673565 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1), 2) & 3) ΤΣΙΤΣΑ ΑΣΠΑΣΙΑ |
ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 67 56224 ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)<<ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ.ΑΝΔΡΕΑΔΗ Α.Ε.>> 2)<<ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ.ΑΝΔΡΕΑΔΗ Α.Ε.>> 3)ΚΑΡΑΚΟΛΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ τα.κ. 57013 , τηλ.2310 697608 |
6ο Γραφείο Π.Ε. Δυτικής θεσσαλονίκης |
Κολοκοτρώνη 22, 564 30 Σταυρούπολη |
Τηλέφωνο Γραφείου :2310587075 |
1)<<ΝΗΠΙΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ>>, 2)ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ, 3)ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ |
9ο χλμ Θεσ/νικης-Ασβεστοχωρίου τα.κ. 57010 τηλ:2310359259 |
ΙΩΑΝΝΙΝΑ |
|
|
Δ/νση Π.Ε. Ιωαννίνων |
Φ.Τζαβέλλα& Σταδίου 12 |
2651036860 |
1)Σύγχρονο Ν/γείο 2)Μαρία Μπράχου 3)Μαρία Μπράχου |
Ραφταναίων 2 Τ.Κ.45500 Ανατολή 2651045800 |
Δ/νση Π.Ε. Ιωαννίνων |
Φ.Τζαβέλλα& Σταδίου 12 |
2651036860 |
1)Η φωλιά μας 2)Πασιά Βασιλική 3)Πασιά Βασιλική |
Σταυράκι Ιωαννίνων Τ.Κ.45500 2651067788 |
Δ/νση Π.Ε. Ιωαννίνων |
Φ.Τζαβέλλα& Σταδίου 12 |
2651036860 |
1)Το παραμύθι της πεταλούδας 2)Λένη Χρυσή 3)Λένη Χρυσή |
Καλλέργη-Πέτρα Κατσικά Τ.Κ.45500 2651094478 |
Δ/νση Π.Ε. Ιωαννίνων |
Φ.Τζαβέλλα& Σταδίου 12 |
2651036860 |
1)"Ηλιοτρόπιο" 2)& 3)ΒΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ |
Πεδινή Ιωαννίνων Τ.Κ.45500 2651092343 |
Δ/νση Π.Ε. Ιωαννίνων |
Φ.Τζαβέλλα& Σταδίου 12 |
2651036860 |
1)Παραμυθούπολη 2)Ε.Γούσια-Α.Δημητρίου 3) Ντούκα Βασιλική |
Κ.Αιτωλού-Καρδαμίτσια Τ.Κ.45500 2651079030 |
Δ/νση Π.Ε. Ιωαννίνων |
Φ.Τζαβέλλα& Σταδίου 12 |
2651036860 |
1)Ιδιωτικό Ν/γείο Γεωργίας Γιαννακοπούλου 2)Γεωργία Γιαννακοπούλου 3)Γεωργία Γιαννακοπούλου |
Ιουστινιανού 42 Ανατολή Τ.Κ.45500 |
Δ/νση Π.Ε. Ιωαννίνων |
Φ.Τζαβέλλα& Σταδίου 12 |
2651036860 |
1)Ιδιωτικό Ν/γείο Όλγας Ντότη-Οικονόμου 2)Όλγα Ντότη-Οικονόμου 3)Όλγα Ντότη-Οικονόμου |
Μ.Αντύπα-Καρδαμίτσια Τ.Κ.45501 2651025750 |
Δ/νση Π.Ε. Ιωαννίνων |
Φ.Τζαβέλλα& Σταδίου 12 |
2651036860 |
1)Ιδιωτικό Αρσάκειο Νηπιαγωγείο 2)Φιλεκπαιδευτική Εταιρεία 3)Χρυσανθακόπουλος Βασίλειος |
Λογγάδες Τ.Κ.45500 2651052025 |
Δ/νση Π.Ε. Ιωαννίνων |
Φ.Τζαβέλλα& Σταδίου 12 |
2651036860 |
1)Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Το Σπιτάκι των Θαυμάτων 2)Μήτση Βασιλική 3)Μήτση Βασιλική |
Κρυστάλλη 2 Πλατεία Τσιφλικόπουλου 45500 |
ΚΑΒΑΛΑ |
|
|
1ο Γραφείο ΠΕ Καβάλας |
Εθνικής Αντίστασης 20 65110 Καβάλα Τ.Θ.1159 |
2510-291540 |
1)«Κωνσταντίνα Θωμά» 2)Κωνσταντίνα Θωμά 3)Κωνσταντίνα Θωμά |
Γ. Στογιαννίδη 23, Παληό, Καβάλας , ΤΚ 65500 2510 441383 |
1ο Γραφείο ΠΕ Καβάλας |
Εθνικής Αντίστασης 20 65110 Καβάλα Τ.Θ.1159 |
2510-291540 |
1)«Το Μπλε Μπαλόνι» 2)Κωνσταντίνος Κιτσικόπουλος και Βαρούδογλου Δωροθέα |
Συληβρίας 23, Καβάλα, ΤΚ 65403 2510 -240107 |
ΚΑΡΔΙΤΣΑ |
|
|
Δ/νση Π.Ε. Ν. Καρδίτσας |
Πλαστήρα 56 |
2441071612 |
1.Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Σακελλαρόπουλου Σπύρου 2. Σακελλαρόπουλος Σπύρος 3.Σακελλαρόπουλος Σπύρος |
Περ. Θεοδώρου 60 2441075354 |
Δ/νση Π.Ε. Ν. Καρδίτσας |
Πλαστήρα 56 |
2441071612 |
1. Λέκκας Ιωάννης και Σία Ε.Ε. 2. Λέκκας Ιωάννης |
1ο χλμ Λουτρών Σμοκόβου |
Δ/νση Π.Ε. Ν. Καρδίτσας |
Πλαστήρα 56 |
2441071612 |
1.Ιδιωτικό Νηπ/γείο "Α. Γκαβαλέκα & Σία Ο.Ε. 2.Ποπρέλκα Ελένη |
3ο χλμ. Καρδίτσας-Τρικάλων 2441026040 |
ΚΕΡΚΥΡΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
2ο χλμ. ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΠΕΛΕΚΑ-ΑΛΕΠΟΥ |
2661046774 |
1)"ΒΕΑΤΡΙΚΗΣ ΚΟΣΚΙΝΑ" 2)ΒΕΑΤΡΙΚΗ -ΜΑΡΙΑ ΚΟΣΚΙΝΑ 3)ΒΕΑΤΡΙΚΗ - ΜΑΡΙΑ ΚΟΣΚΙΝΑ |
ΝΑΠ. ΖΑΜΠΕΛΗ 6 ΚΕΡΚΥΡΑ 2661048622 2661038826 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
2ο χλμ. ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΠΕΛΕΚΑ-ΑΛΕΠΟΥ |
2661046774 |
1)"ΤΑ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ" 2)ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3)ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
ΣΤΑΜ. ΔΕΣΥΛΛΑ 2 ΚΕΡΚΥΡΑ 2661045525 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
2ο χλμ. ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΠΕΛΕΚΑ-ΑΛΕΠΟΥ |
2661046774 |
1)"ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ" 2)ΜΑΝΟΥΣΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 3)ΜΑΝΟΥΣΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ |
ΑΓ. ΒΛΑΣΣΙΟΣ ΑΛΕΠΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 2661052596 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
2ο χλμ. ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΠΕΛΕΚΑ-ΑΛΕΠΟΥ |
2661046774 |
1)"CHILDRENS WORD" 2)ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ Α.Ε. 3)Γιάγκου Αφροδίτη |
ΠΟΤΑΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 2661080971 2661080972 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
2ο χλμ. ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΠΕΛΕΚΑ-ΑΛΕΠΟΥ |
2661046774 |
1)"Ό,ΤΙ ΑΓΑΠΩ" 2)Λυδία Χειμαριού Γενοβεφα Χειμαριού Κούλας Ιωάννης 3) Κούλας Ιωάννης |
ΑΛΥΚΕΣ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 2661027365 |
ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν. ΚΕΦ/ΝΙΑΣ |
ΜΑΖΑΡΑΚΗ 2 ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ Τ.Κ. 28100 |
2671022212 |
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ "ΤΟ ΚΑΡΑΒΑΚΙ" ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΜΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ: ΒΑΛΣΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΤΑ ΠΑΛΙΚΗΣ Τ.Κ. 28200 ΤΗΛ. 2671092911 |
ΚΟΖΑΝΗ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε.Ν.ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 50100 ΚΟΖΑΝΗ |
24610 67240 |
1) Ουρανία Χατζημανώλη 2)Ουρανία Χατζημανώλη 3)Ουρανία Χατζημανώλη |
ΚΡΟΚΟΣ 50100 ΚΡΟΚΟΣ 24610/63624 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε.Ν.ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 50100 ΚΟΖΑΝΗ |
24610 67240 |
1)Θεοδώρα & Μαρίνα ΚΡΑΝΙΩΤΗ Ο.Ε 2)Θεοδώρα & Μαρίνα ΚΡΑΝΙΩΤΗ Ο.Ε 3)ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΡΑΝΙΩΤΗ |
Κ. ΜΠΑΣΤΙΑ 4 50100 ΚΟΖΑΝΗ 2461033300 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε.Ν.ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 50100 ΚΟΖΑΝΗ |
24610 67240 |
1)Π.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- Γ. ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε 2)"Π.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- Γ. ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε 3) ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ |
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗ 50100 ΚΟΖΑΝΗ 24610/29812 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε.Ν.ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 50100 ΚΟΖΑΝΗ |
24610 67240 |
1)"ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ" 2)ΡΕΠΑΝΑ ΜΑΡΘΑ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε" 3)ΡΕΠΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗ 50100 ΚΟΖΑΝΗ 24610/40640 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
Β. ΣΟΦΙΑΣ 23 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
24630/54443 |
1)" Πλεξίδας Νικόλαος. κ ΣΙΑ Ο.Ε" 2)Πλεξίδας Νικόλαος-Στούμπου Κυριακή 3)Χρυσοστομίδου Ελισάβετ |
2ο χλμ Μποδοσάκειου Νοσοκομείου 50200 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 2463081300 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
Β. ΣΟΦΙΑΣ 23 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
24630/54443 |
1)" ΠΙΣΤΙΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ " 2)ΠΙΣΤΙΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 3)ΠΙΣΤΙΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ |
Βασ Κων/νου. 60 50200 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 2463028045 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
Β. ΣΟΦΙΑΣ 23 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
24630/54443 |
1)"Μαυρομάτη Ελένη" 2)Μαυρομάτη Ελένη 3)Μαυρομάτη Ελένη |
3ο χλμ Πτολ/δας - Γαλάτειας 50200 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 2463053312 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
Β. ΣΟΦΙΑΣ 23 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
24630/54443 |
1)Κουτρούδη Γεωργία 2) Κουτρούδη Γεωργία |
Ανωνύμου 82 50200 Πτολεμαΐδα 24630-53598 |
ΚΟΡΙΝΘΙΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ |
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 ΤΚ 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ |
27410-81077/ 27410-28573 |
1)ΜΙΚΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΟΣ 2)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΕΛΙΚΗ & ΣΙΑ Ε.Ε. 3) ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΕΛΙΚΗΣ |
ΑΙΣΧΥΛΟΥ 2 ΑΡΧΑΙΟ ΛΙΜΑΝΙ ΤΚ 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2741071774 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ |
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 ΤΚ 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ |
27410-81077/ 27410-28573 |
1) Α. ΣΠΑΝΟΣ Ε.Ε. 2)Α. ΣΠΑΝΟΣ Ε.Ε. 3)ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΠΑΝΟΣ |
ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ 53 ΤΚ 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2741023896 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ |
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 ΤΚ 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ |
2741081041 - 42 |
1)ΠΙΝΟΚΙΟ 2)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΛΚΙΑ 3)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΛΚΙΑ |
ΓΑΛΟΤΑ ΙΣΘΜΟΣ 2741038470 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ |
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 ΤΚ 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ |
2741081041 - 42 |
1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ 2)ΑΤΣΟΓΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ |
ΓΑΛΟΤΑ ΙΣΘΜΟΣ 2741020079 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ |
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 ΤΚ 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ |
2741081041 - 42 |
1)ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠ/ΡΙΟ 2)ΕΤΑΙΡΕΙΑ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠ/ΡΙΟ Α.Ε." 3)ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΚΟΜΒΟΣ ΙΣΘΜΟΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΤΘ. 386 2741072300 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ |
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 ΤΚ 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ |
2741081041 - 42 |
1)"Η ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ" 2)ΣΤΡΟΥΓΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΣΤΡΟΥΓΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ |
ΛΕΙΒΑΔΑΚΙ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2744067333 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ |
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 ΤΚ 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ |
2741081041 - 42 |
1)ΤΟ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΟ ΣΠΙΤΙ 2)ΓΚΟΥΝΤΙΔΙ ΒΙΟΛΕΤΤΑ 3)ΓΚΟΥΝΤΙΔΙ ΒΙΟΛΕΤΤΑ |
ΛΕΙΒΑΔΑΚΙ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2744026813 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ |
Αράτου 20 ,20200 Κιάτο Κορινθίας |
27420-22306 |
1)ΜΕΝΟΥΝΟΥ 2) Μενούνου Αγγελική 3)Μενούνου Αγγελική |
4η Πάροδος Πηλέως. Τ. Κ.20400 Ξυλόκαστρο Τηλ. 2742022217 |
ΚΥΚΛΑΔΕΣ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΥΚΛΑΔΩΝ |
ΠΕΤΡΟΚΟΚΚΙΝΟΥ 18 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ |
2281082226 |
1)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2)ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΔΕΛΑΣΑΛ 3)ΚΑΠΕΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ |
ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΡΓΑ 14 ΤΚ 84100 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ 2281087713 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΥΚΛΑΔΩΝ |
ΠΕΤΡΟΚΟΚΚΙΝΟΥ 18 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ |
2281082226 |
1)ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 2)ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Γ. ΚΑΨΑΛΗΣ - Ι. ΠΕΛΕΚΗ Α.Ε. 3)ΚΑΨΑΛΗΣ Γ. |
ΠΑΡΑΘΙ ΤΚ 84600 ΜΥΚΟΝΟΣ |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΥΚΛΑΔΩΝ |
ΠΕΤΡΟΚΟΚΚΙΝΟΥ 18 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ |
2281082226 |
1)ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΜΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ 2)ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ 3)ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
ΚΙΝΙ 84100 ΣΥΡΟΣ 22810-71179 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΚΥΚΛΑΔΩΝ |
84700 ΘΗΡΑ |
22860-23686 |
1) ΛΑΛΙΤΣΕΣ 2)ΑΝΝΑ ΜΠΑΚΗ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΜΕΣΑΡΙΑ ΘΗΡΑΣ 84700 22860-33484 |
ΛΑΚΩΝΙΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΛΑΚΩΝΙΑΣ |
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ Ν.Α. ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2ο χλμ. Ε.Ο. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΓΥΘΕΙΟΥ |
2731021767 |
1)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥ & ΣΙΑ Ε.Ε. 2)ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥ 3)ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥ |
ΑΛΚΜΑΝΟΣ 1 ΤΚ23100 ΣΠΑΡΤΗ 2731023113 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΛΑΚΩΝΙΑΣ |
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ Ν.Α. ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2ο χλμ. Ε.Ο. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΓΥΘΕΙΟΥ |
2731021767 |
1)"ΔΡΟΣΟΣΤΑΛΙΤΣΕΣ" 2)ΤΣΕΤΣΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ & ΤΣΕΤΣΕΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ο.Ε. 3)ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ 191 ΤΚ 23100 ΣΠΑΡΤΗ 2731020087 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΛΑΚΩΝΙΑΣ |
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ Ν.Α. ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2ο χλμ. Ε.Ο. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΓΥΘΕΙΟΥ |
2731021767 |
1)"ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ" 2)ΚΟΛΟΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ & ΣΙΑ Ε.Ε. 3)ΚΟΛΟΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ |
ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΚ 23100 ΣΠΑΡΤΗ 2731022234 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΛΑΚΩΝΙΑΣ |
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ Ν.Α. ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2ο χλμ. Ε.Ο. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΓΥΘΕΙΟΥ |
2731021767 |
1) ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ 2) ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΕΙΡΗΝΗ ΚΟΚΟΡΟΥ 3) ΖΑΒΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ |
ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 36 23100 Σπάρτη 27310-23193 |
ΛΑΡΙΣΑ |
|
|
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) "Μ.Ν. ΡΑΠΤΟΥ" 2) Μαίρη Ράπτου 3)Μαίρη Ράπτου |
Καρδίτσης 21 ΤΚ 41335 Λάρισα Τηλ: 2410624403 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1)"ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΤΟΤΣΙΟΥ-ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗ & ΣΙΑ Ο.Ε." 2)Αικατερίνη Ντότσιου- Γιουρμετάκη & Θεόκλη Τσακίρη 3) Θεόκλη Τσακίρη |
3o χλμ Π.Ε.Ο. Λάρισας-Βόλου ΤΚ 41336 Λάρισα Τηλ:2410571804 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) "ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ" 2)Γιαννακάκη Ροδόπη 3) Γιαννακάκη Ροδόπη |
2o χλμ Π.Ο. Λάρισας-Τρικάλων ΤΚ 41500 Λάρισα Τηλ:2410661304 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) "ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ Α.Ε." 2) Παναγιώτης Καραβάνας 3) Παναγιώτης Καραβάνας |
6o χλμ Π.Ο. Λάρισας-Τρικάλων ΤΚ 41500 Λάρισα Τηλ:2410660435, 2410660436 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) 2ο Ιδιωτικό Νηπ/γειο "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Α.Ε." 2)Νικόλαος Μπακογιάννης 3) Νικόλαος Μπακογιάννης |
1o χλμ Π.Ο. Λάρισας-Τρικάλων ΤΚ 41500 Λάρισα Τηλ:2410624424 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) "ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ" 2) Αρχοντία Καθάριου 3) Αρχοντία Καθάριου |
2o χλμ Π.Ο. Λάρισας-Τρικάλων ΤΚ 41110 Λάρισα Τηλ:2410661178 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) "ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ" 2) Νικοβιώτης Θεόφιλος 3) Νικοβιώτης Θεόφιλος |
1o χλμ Π.Ε.Ο. Λάρισας-Αθηνών ΤΚ 41335 Λάρισα Τηλ:2410239017 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) "ΕΛΕΝΗ ΣΑΡΜΑΝΙΩΤΟΥ- ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ" 2) Ελένη Σαρμανιώτου-Γρηγορίου 3)Ελένη Σαρμανιώτου-Γρηγορίου |
4o χλμ Λάρισας-Φαρσάλων ΤΚ 41500 Λάρισα Τηλ:2410660110 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) "ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ' 2) Δήμητρα Κοκκινά 3) Δήμητρα Κοκκινά |
Θέτιδος 1 ΤΚ 41222 Λάρισα Τηλ : 2410530901 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) "ΜΠΛΑΝΑ ΕΥΘΥΜΙΑ" 2) Ευθυμία Μπλάνα 3) Ευθυμία Μπλάνα |
Αδριανού 6 ΤΚ 41221 Λάρισα Τηλ:2410234635 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) "Χ&Α ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ Ο.Ε." 2) Χριστίνα Καράτζιου & Ασπασία Καράτζιου 3)Ασπασία Καράτζιου |
7o χλμ Ε.Ο. Λάρισας-Τρικάλων ΤΚ 41500 Λάρισα Τηλ:2410851515 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) " ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ" 2) Σολωμού Ελένη 3)Σολωμού Ελένη |
Αρκαδίου 113 ΤΚ 41336 Λάρισα Tηλ : 2410551949 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) " ΜΑΛΑΧΤΑΡΗ- ΔΡΑΚΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ" 2) Γρηγορία Μαλαχτάρη- Δράκου 3)Γρηγορία Μαλαχτάρη- Δράκου |
Π. Ε.Ο. Λάρισας-Τρικάλων Λάρισα Τηλ:2410661387 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) "ΜΠΙΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ" 2)Παναγιώτης Μπίλλης 3)Παναγιώτης Μπίλλης |
23ης Οκτωβρίου 72 ΤΚ 41223 Λάρισα Τηλ : 2410233290 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1) "ΜΟΝΑΔΑ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗΣ, ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΑΡΙΑ ΑΧΙΛ. ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΥ- ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΧΙΛ. ΤΣΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε." 2)Μαρία Βαιοπούλου & Δέσποινα Τσιρακοπούλου 3)Δέσποινα Τσιρακοπούλου |
Αλ. Παναγούλη 34 ΤΚ 41222 Λάρισα Τηλ : 2410621733 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
1)ΣΩΜΑΤΕΙΟ "ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΕΡΙΜΝΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΤΕΓΗ"2)15μελές Διοικητικό Συμβούλιο* 3)Πατσαβούδη Βασιλική |
31ης Αυγούστου 36 ΤΚ 41221 Λάρισα Τηλ.2410288275 |
2o Γραφείο Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Λάρισας |
Δήμητρας & Γαριβάλδη 10 ΤΚ 41221Λάρισα |
2410251693 |
ΛΗΤΩ |
Αριστοτέλους 40 Γιάννουλη Λάρισας |
ΛΕΣΒΟΣ |
|
|
ΔΙΕΎΘΥΝΣΗ Π.Ε. ΛΕΣΒΟΥ |
ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 3 81100 ΜΥΤΙΛΗΝΗ |
22510-47442 |
1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 2) ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3)ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΥΣΗΣ 4 81100 Μυτιλήνη 22510-26517 |
ΔΙΕΎΘΥΝΣΗ Π.Ε. ΛΕΣΒΟΥ |
ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 3 81100 ΜΥΤΙΛΗΝΗ |
22510-47442 |
1) &2) ΕΤΑΙΡΕΙΑ Π. ΚΟΥΦΕΛΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε. 3) ΚΟΥΦΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΣΤΡΑΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ 28 ΒΑΡΕΙΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 2251043074 |
ΜΑΓΝΗΣΙΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ ΠΕ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ |
Γ. ΚΑΡΤΑΛΗ 74 ΤΚ 38001 |
2421039085 |
1)ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ Μ. ΜΑΡΓΩΝΗ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)ΜΑΡΓΩΝΗ & ΣΙΑ 3)ΜΑΡΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ |
ΑΝΘΙΜΟΥ ΓΑΖΗ 176 ΒΟΛΟΣ ΤΚ 38221 2421059943 2421026678 |
Δ/ΝΣΗ ΠΕ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ |
Γ. ΚΑΡΤΑΛΗ 74 ΤΚ 38001 |
2421039085 |
1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 2)ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3)ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ 217 ΒΟΛΟΣ ΤΚ 38221 2421037775 |
Δ/ΝΣΗ ΠΕ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ |
Γ. ΚΑΡΤΑΛΗ 74 ΤΚ 38001 |
2421039085 |
1)ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2)ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 3)ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ |
ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΗΣ 57 ΒΟΛΟΣ ΤΚ 38333 2421047477 |
Δ/ΝΣΗ ΠΕ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ |
Γ. ΚΑΡΤΑΛΗ 74 ΤΚ 38001 |
2421039085 |
1)ΧΡΥΣΙΚΟΥ 2)ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΜΑΡΙΑ 3)ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΜΑΡΙΑ |
ΔΕΥΚΑΛΙΩΝΟΣ 117 ΒΟΛΟΣ 2421078535 - 52019 |
Δ/ΝΣΗ ΠΕ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ |
Γ. ΚΑΡΤΑΛΗ 74 ΤΚ 38001 |
2421039085 |
1)ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ 3)ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ |
ΠΟΛΥΜΕΡΗ 51 ΒΟΛΟΣ ΤΚ 38333 2421036136 |
Δ/ΝΣΗ ΠΕ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ |
Γ. ΚΑΡΤΑΛΗ 74 ΤΚ 38001 |
2421039085 |
1)ΑΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ο ΝΕΟΣ 2)ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ 3)ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ |
54ου ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ ΕΛΑΣ 29 ΒΟΛΟΣ ΤΚ 38333 2421023257 |
Δ/ΝΣΗ ΠΕ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ |
Γ. ΚΑΡΤΑΛΗ 74 ΤΚ 38001 |
2421039085 |
1) ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 2) ΤΣΙΟΥΜΑΚΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 3) ΤΣΙΟΥΜΑΚΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ |
ΓΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ24 38222 Βόλος 24210-27767 |
Δ/ΝΣΗ ΠΕ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ |
Γ. ΚΑΡΤΑΛΗ 74 ΤΚ 38001 |
2421039085 |
1) γλυκεριατΖΙΟΥΜΆΚΗ και σια Ε.Ε. 2) Τζιουμάκη Γλυκερία 3) Τζιουμάκη Γλυκερία |
ΑΝΘΙΜΟΥ ΓΑΖΗ 72 Α ΒΟΛΟΣ ΤΚ 38001 2421027761 |
Δ/ΝΣΗ ΠΕ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ |
Γ. ΚΑΡΤΑΛΗ 74 ΤΚ 38001 |
2421039085 |
1) ΡΕΝΤΖΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. 2) ΡΕΝΤΖΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΣΙΑ 3) ΣΥΜΕΝΤΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 85 38445 Νέα Ιωνία Βόλου 2421084902 |
Δ/ΝΣΗ ΠΕ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ |
Γ. ΚΑΡΤΑΛΗ 74 ΤΚ 38001 |
2421039085 |
1)ΠΑΠΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. |
ΤΕΡΜΑ ΚΥΠΡΟΥ ΤΚ 38500 2421047280 |
ΜΕΣΣΗΝΙΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ |
ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΤΚ 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ |
2721060600 (ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ) |
1. ΙΔΙΩΤΙΚΟ 1/ΘΕΣΙΟ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΕΛΕΝΗ Ν. ΠΕΦΑΝΗ 2. ΕΛΕΝΗ Ν. ΠΕΦΑΝΗ 3. ΕΛΕΝΗ Ν. ΠΕΦΑΝΗ |
ΑΥΡΑΣ 23 - TK 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΤΗΛ. 2721020135 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ |
ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΤΚ 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ |
2721060600 (ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ) |
1. ΙΔΙΩΤΙΚΟ 1/ΘΕΣΙΟ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ Γ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ - Ε. ΝΙΚΟΛΑΚΕΑ Ο.Ε. 2. Γ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ - Ε. ΝΙΚΟΛΑΚΕΑ Ο.Ε. 3. ΓΕΩΡΓΙΑ Π. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ |
ΑΣΙΝΗΣ 36 – TK 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΤΗΛ. 2721025600 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ |
ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΤΚ 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ |
2721060600 (ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ) |
1. ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ 2. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. 3. ΔΗΜ. ΒΑΣ. ΚΟΥΡΕΤΖΗΣ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – TK 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΤΗΛ. 2721094098 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ |
ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΤΚ 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ |
2721060600 (ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ) |
1)ΠΑΙΧΝΔΟΥΠΟΛΗ 2)Γ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ -ΕΝΙΚΟΛΑΚΕΑ Ο.Ε. 3)ΓΕΩΡΓΙΑ Π. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ |
ΑΚΡΙΤΑ ΚΑΙ ΚΟΡΩΝΗΣ 39 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 27210-25600 |
1ο Γραφείο Π. Ε. Μεσσηνίας |
Ελ. Βενιζέλου 20 - 24500 Κυπαρισσια |
27610-23544 |
1) ΙΔΙΩΤΙΚΟ 1/ΘΕΣΙΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Π. & Χ. ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝ- ΝΟΠΟΥΛΟΥ 2) Π. & Χ. ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝ-ΝΟΠΟΥΛΟΥ Ο. Ε. 3) ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΟΥΓΚΟΥ |
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 245 00 - ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 2761023321 |
2ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΟΥ 5 ΤΚ 24200 ΜΕΣΣΗΝΗ |
2722022135 |
1)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ 2) ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. 3) ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ |
ΑΚΟΒΙΤΙΚΑ ΤΚ 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 2721082448 |
ΞΑΝΘΗ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ |
ΜΠΡΩΚΟΥΜΗ 30 ΤΚ 67100 ΞΑΝΘΗ |
2541020362 |
1)ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2)ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3)ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
2ο χλμ. ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΥΜΟΙΡΟ ΞΑΝΘΗΣ ΤΚ 67100 ΞΑΝΘΗ 2541075001 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ |
ΜΠΡΩΚΟΥΜΗ 30 ΤΚ 67100 ΞΑΝΘΗ |
2541065904 |
1)ΕΛΙΜΚΟ ΑΕ 2)ΕΛΙΜΚΟ ΑΕ 3)ΛΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ |
9ο χλμ. Ε.Ο. ΞΑΝΘΗΣ ΑΒΔΗΛΩΝ ΤΚ 67100 ΞΑΝΘΗ 2541081130 |
ΠΕΛΛΑ |
|
|
3ο Γραφείο Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ |
Φλωρίνης 73 ΕΔΕΣΣΑ ΤΚ 58200 |
23810 28859 |
1)& 2)Δεληγιάννη Ολυμπία 3)Δεληγιάννη Ολυμπία |
Περιοχή Σμαρέκα Έδεσσας Τηλ:23810 29985 |
3ο Γραφείο Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ |
Φλωρίνης 73 ΕΔΕΣΣΑ ΤΚ 58200 |
23810 28859 |
1)&2)Στεφανίδου Παρασκευή 3)Στεφανίδου Παρασκευή |
Βορείου Ηπείρου 26 58200 Έδεσσα Τηλ:23810 28235 |
ΠΙΕΡΙΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν. Πιερίας |
Π. Τσαλδάρη 8 60100 ΚΑΤΕΡΙΝΗ |
23510 46970 |
1) "ΠΛΑΤΩΝ" 2) ΠΛΑΤΩΝ ΜΕΠΕ 3) Παπαδόπουλος Ανέστης |
Τέρμα Πλάτωνος 60100 ΚΑΤΕΡΊΝΗ τηλ. 23510-31111 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν. Πιερίας |
Π. Τσαλδάρη 8 60100 ΚΑΤΕΡΙΝΗ |
23510 46970 |
1) "Ζιωγάνα " 2) Ζιωγάνα Ευλαμπία 3) Ζιωγάνα Ευλαμπία |
Αγ. Τράδος 18 60100 Κατερίνη τηλ. 23510 27395 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. Ν. Πιερίας |
Π. Τσαλδάρη 8 60100 ΚΑΤΕΡΙΝΗ |
23510 46970 |
1)Ουράνιο Τόξο 2) Μπροσκέλη Αιμιλία 3) Μπροσκέλη Αιμιλία |
Κολοκοτρώνη 13 /ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 60100 Κατερίνη τηλ. 23510 39755 |
ΣΕΡΡΕΣ |
|
|
Δ/νση Π.Ε. Ν.Σερρών |
Κερασούντος 2 62110 Σέρρες |
2321047503 |
1)ΘΟΔΩΡΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ & ΣΙΑ Ο.Ε. 2)Θεοδωρίδου Παυλίνα-Αλεξάκης Λέανδρος-Τερζίδου Δέσποινα 3)Τερζίδου Δέσποινα του Νικολάου |
2ο χλμ Σερρών-Δράμας ΤΗΛ:2321053840 |
ΤΡΙΚΑΛΑ |
|
|
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ |
Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗ 2 |
2431046487 |
1)ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2)ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 3)ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ |
ΔΕΡΒΕΝΑΚΙΩΝ 12 & ΠΕΛΕΚΗ 2431032233 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ |
Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗ 2 |
2431046487 |
1)ΣΑΚΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ &ΣΙΑ Ο.Ε 2)ΣΑΚΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ &ΣΙΑ Ο.Ε. 3)ΣΑΚΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ |
Τ.Θ. 196 2431026782 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ |
Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗ 2 |
2431046487 |
1)ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ & ΣΙΑ Ε.Ε. 2)ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ & ΣΙΑ Ε.Ε. 3)ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΕΡΜΑ 2431073570 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ |
Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗ 2 |
2431046487 |
1)ΚΟΚΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ & ΣΙΑ Ε.Ε .2)ΚΟΚΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ & ΣΙΑ Ε.Ε. 3)ΜΠΑΝΤΙΔΑ ΜΥΡΤΩ |
ΖΩΓΡΑΦΟΥ 6 2431076870 |
2ο Π.Ε. Τρικάλων |
Τρικάλων 30Α, Τ.Κ.42200 Καλαμπάκα |
2432075262 |
1) ΛΙΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ & ΣΙΑ Ε.Ε. 2) Λίτσιου Ελένη 3) Λίτσιου Ελένη |
1ο χλμ Μετεώρων-Καλ/κας 2432024130 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ |
Μπότσαρη 2 τ.κ. 42100 |
2431046422 |
1) Ιδ. Νηπ. ''Θεμελή Σπυριδούλα'' 2)Θεμελή Σπυριδούλα 3) Θεμελή Σπυριδούλα |
2431038191 Σωκράτους 18 Τ.Κ. 42100 |
4ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ |
Μπότσαρη 2 τ.κ. 42100 |
2431046422 |
1) Ιδ. Νηπ. 'Σέγγης -Παπαγεωργίου΄΄ 2) Σέγγης Ιωάννης, Παπαγεωργίου Λάμπρος 3) Παπαγεωργίου Λάμπρος |
2431088212 - 8ο ΧΛΜ Τρικάλων -Καλαμπάκας Τ.Κ. 42100 |
ΦΘΙΩΤΙΔΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π/.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ |
ΚΥΠΡΟΥ 87 ΤΚ 35100 ΛΑΜΙΑ |
2231022498 |
1)ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 2)ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΓΑΘΗ 3)ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΓΑΘΗ |
ΑΓΡΙΛΙΑ ΛΑΜΙΑΣ ΤΚ 35100 2231069500 |
Δ/ΝΣΗ Π/.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ |
ΚΥΠΡΟΥ 87 ΤΚ 35100 ΛΑΜΙΑ |
2231022498 |
1)ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΟΣΜΟΣ 2)ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΒΑΪΑ 3)ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΒΑΪΑ |
ΤΑΡΑΤΣΑ ΛΑΜΙΑΣ ΤΚ 35100 2231051555 |
Δ/ΝΣΗ Π/.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ |
ΚΥΠΡΟΥ 87 ΤΚ 35100 ΛΑΜΙΑ |
2231022498 |
1)ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ 2)ΣΥΨΑ ΖΩΗ 3)ΣΥΨΑ ΖΩΗ |
ΑΦΡΑΤΗ ΛΑΜΙΑΣ ΤΚ 35100 2231032339 |
Δ/ΝΣΗ Π/.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ |
ΚΥΠΡΟΥ 87 ΤΚ 35100 ΛΑΜΙΑ |
2231022498 |
1)ΠΑΙΔΙΚΗ ΓΩΝΙΑ 2)ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 3)ΚΛΕΤΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ |
ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. ΒΡΥΣΗ ΛΑΜΙΑ 2231028853 |
Δ/ΝΣΗ Π/.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ |
ΚΥΠΡΟΥ 87 ΤΚ 35100 ΛΑΜΙΑ |
2231022498 |
1)ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ 2)ΛΑΠΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 3)ΛΑΠΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ |
ΛΟΥΝΤΕΜΗ 1 ΛΑΜΙΑ ΤΚ 35100 2231039070 |
Δ/ΝΣΗ Π/.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ |
ΚΥΠΡΟΥ 87 ΤΚ 35100 ΛΑΜΙΑ |
2231022498 |
1)ΖΩΓΡΑΦΙΑ 2)ΑΛΑΦΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 3)ΑΥΓΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΥ & ΑΡΗ ΒΕΛΟΥΧΙΩΤΗ ΛΑΜΙΑ ΤΚ 35100 2231027835 |
Δ/ΝΣΗ Π/.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ |
ΚΥΠΡΟΥ 87 ΤΚ 35100 ΛΑΜΙΑ |
2231022498 |
1)ΜΕΛΙΣΣΑΚΙΑ 2)ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3)ΤΣΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
ΡΑΓΚΑΒΗ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 2231033434 |
Δ/ΝΣΗ Π/.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ |
ΚΥΠΡΟΥ 87 ΤΚ 35100 ΛΑΜΙΑ |
2231022498 |
1)ΡΟΔΟΠΑΡΕΑ 2)ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ - ΜΩΡΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3)ΠΑΛΙΑΛΕΞΗ ΛΕΜΟΝΙΑ |
ΚΑΛΛΙΟΥ - ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ - ΛΑΜΙΑ 2231069045 |
Δ/ΝΣΗ Π/.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ |
ΚΥΠΡΟΥ 87 ΤΚ 35100 ΛΑΜΙΑ |
2231022498 |
1)ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ 2)ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3)ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΜΑΡΙΑ |
ΤΕΡΜΑ ΣΠ. ΜΕΛΑ ΚΑΛΥΒΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 2231042216 |
Δ/ΝΣΗ Π/.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ |
ΚΥΠΡΟΥ 87 ΤΚ 35100 ΛΑΜΙΑ |
2231022498 |
1)ΓΕΛΑΣΤΗ ΦΡΑΟΥΛΑ 2)ΤΣΙΑΚΑ ΑΘΗΝΑ 3)ΚΑΦΑΣΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ |
ΦΡΑΝΤΖΗ 65 ΛΑΜΙΑ 2231037059 |
Δ/ΝΣΗ Π/.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ |
ΚΥΠΡΟΥ 87 ΤΚ 35100 ΛΑΜΙΑ |
2231022498 |
1)ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 2)ΣΕΒΑΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3)ΣΕΒΑΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ |
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΜΙΑ ΤΚ 35100 2231038261 |
ΧΑΝΙΑ |
|
|
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΧΑΝΙΩΝ |
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 8Β, 73135 |
2821028078 |
1) Δ.Δ.Μ.Ν. ΣΟΥΔΑΣ 2) ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ ΣΟΥΔΑΣ 3) ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ ΣΟΥΔΑΣ |
ΣΟΥΔΑ ΧΑΝΙΩΝ, 73100, 2821082595 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΧΑΝΙΩΝ |
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 8Β, 73135 |
2821028078 |
1) ΦΩΛΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 2) ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3) ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ |
ΜΟΥΡΝΙΕΣ, 73300, 2821079545 |
Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΧΑΝΙΩΝ |
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 8Β, 73135 Χανιά |
2821028078 |
1) ΠΑΙΔΟΚΗΠΟΣ 2) ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΠΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3) ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ |
ΨΙΛΛΑΚΗ Β. 22, 73100, 2821053300 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Ν. ΧΑΝΙΩΝ |
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 8Β, 73135 Χανιά |
2821028081 |
α) ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ β)"ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ" γ) ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤ. |
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 220 Τ.Κ. : 73134 ΤΗΛ: 28210-59242 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Ν. ΧΑΝΙΩΝ |
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 8Β, 73135 Χανιά |
2821028081 |
α)ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΟΣΠΙΤΟ β) ΕΤΑΙΡΙΑ "ΜΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ Μ. ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε. Γ)ΔΕΝΔΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ |
ΑΝΔΡΕΑ ΔΙΚΩΝΥΜΟΥ 73 Τ.Κ.73134 ΤΗΛ.:2821027473 |
1ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Ν. ΧΑΝΙΩΝ |
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 8Β, 73135 Χανιά |
2821028081 |
1) Ο ΤΡΙΛΟΛΗΣ 2) ΕΤΑΙΡΕΙΑ: "σ. φουρακη-ε. Ορνεράκη Ο.Ε. 3) Ορνεράκη Έλλη |
Δασκαλογιάννη & Ελευθερίας Περιβόλια 73100 Χανιά 28210-96676 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Ν. ΧΑΝΙΩΝ |
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 8Β, 73135 Χανιά |
2821028095 - 4 |
1) ΤΑ ΖΑΒΟΛΑΚΙΑ ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. 2) ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΠΑΝΙΕΡΗ ΑΓΑΠΗ 3) ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΠΑΝΙΕΡΗ ΑΓΑΠΗ |
ΚΟΡΑΚΙΕΣ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ, 73100, 2821066999 |
3ο ΓΡΑΦΕΙΟ Π.Ε. Ν. ΧΑΝΙΩΝ |
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 8Β, 73135 Χανιά |
2821028095 - 4 |
1) ΕΚΠ/ΤΗΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ |
ΚΟΡΑΚΙΕΣ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ, 73100, 2821066999 |
ΧΙΟΣ |
|
|
Δ/ΝΣΗ ΠΕ ΧΙΟΥ |
ΑΠΛΩΤΑΡΙΑΣ 13 ΤΚ 82100 ΧΙΟΣ |
2271044349 |
1) «Τα Χελιδόνια» 2) Ε. ΜΑΛΗ – Γ. ΜΑΡΟΥΛΑΣ Ο.Ε. 3) Καλογερά Μαρία |
Σίφι 82100 Χίος 2271024700 |
Δ/ΝΣΗ ΠΕ ΧΙΟΥ |
ΑΠΛΩΤΑΡΙΑΣ 13 ΤΚ 82100 ΧΙΟΣ |
2271044349 |
1) «Καραμέλα» 2) ΜΕΡΓΕ Ε. ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε. 3) Μεργέ Ελευθερία |
Μ. Βαττάκη 2 82100 Χίος 2271040015 |